Wątek dotyczący posta na blogu

38 kolejka Premier League

użytkownik usunął konto

Typujemy tradycyjnie 1-X-2 bez podpórek. Mecz kolejki to Chelsea - Leicester 15 majArsenal - Aston Villa * Chelsea - Leicester Everton - Norwich Manchester Utd - Bournemouth Newcastle - Tottenham Southampton - Crystal Palace Stoke - West Ham Swansea - Manchester City West Bromwich - Liverpool Watford (…)

przeczytaj cały artykuł

R R 25 TORUŃ

Dziękuje za gratulacje -udało mi się doczłapać'' szczęśliwie do końca- zabawa super ! !! -Bardzo Duże podziękowania dla PROWADZĄCEGO -- mam nadzieje na zabawę w następnym sezonie--Pozdrowienia dla wszystkich grających !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Gratuluję zwycięstwa, u Boryska też blisko byłeś, w przyszłym sezonie zapraszam do francuskiej jak będę dalej prowadził;) Szkoda, że mi się nie udało wejść na najniższy stopień podium(wiem, że nie zasłużyłem, kolega MKS89 zasłużył), wtedy byłoby to anielsko-piernikowe podium;) I tak Rydzyki to specjaliści od angielskiej;)
Dziękuję też Kasyxowi za dobrą zabawę i profesjonalne prowadzenie typera :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

Serdeczni podziękowania za gratulacje - miałem naprawdę dużo szczęścia - dzięki także za zaproszenie do typera ligi francuskiej - nie jest to moja ulubiona liga ale się odrobinę ''pouczę'' i na 101% będę stałym uczestnikiem ! !! Pozdrawiam ! !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.