Wątek dotyczący artykułu

MMTS - Azoty: puławianie uszli z życiem. Zdecydowała dogrywka

Bardzo duże emocje towarzyszyły meczowi o brązowy medal w Kwidzynie. Zwycięzcę musiała wyłonić dopiero dogrywka. MMTS Kwidzyn przegrał z Azotami Puławy 24:25, o trzecim miejscu zadecyduje piąty mecz.

przeczytaj cały artykuł

LPUUU

Właśnie wrocilem do domu. Z mojej perspektywy faul Pereta nie był przypadkowy ale to moje zdanie. Fajny mecz pełen emocji nie potrzebne jakiś dziwne okrzyki niektórych w naszym kierunku ale cóż tym bardziej dziwi bo wiecie jakie stosunki były między nami przez te dwa dni do tego ludzie po meczu podchodzili zbijali piatki gratulowali dobra zostawmy. Bogdanov w kluczowych momentach fantastycznie i ten gest pokazujący coś Dudkowi dziwie się że hala na to Gwizdała Dudek za to dostał brawa Bogdanov dostał parę kure*
* i gwizdów :) Ogólnie super dwa mecze pełne emocji walki warto było tluc się 450 km. Dzięki Chłopaki jesteśmy dumni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DNNN

Faul Pereta był czy nie, bezczelne zachowanie Prce który odrzucił przeprosiny. Aż się dziwię że nie dostał kilku gromkich "wypier****j" od hali, tym bardziej, że w momencie gdy leżał na parkiecie to był wspierany zarówno przez kibiców Puław jak i Kwidzyna. Co do czepiania się odnośnie jakichś tam okrzyków, wszędzie znajdą się pajace, raczej 99% miejscowych odnosiła się do Was neutralnie, a nawet życzliwie. Bogdanov uratował Wam drugi mecz, ale też nie dziw się że Dudek dostał brawa, a Bogdanov gwizdy, gdzie graliście? W Kwidzynie czy Puławach? I Ty się dziwisz za takie reakcje hali? Od siebie dodam jeszcze, że jestem absolutnie wkur***ny na sędziów za nieuznanie ostatniej bramki Janiszewskiego. Według mnie powinna być druga dogrywka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LPUUU

Pewnie był faul czy nie co tam że mógł mu krzywde zrobić najważniejsze jest to że mu ręki nie podał bądzmy poważni bardzo dobrze zrobił za taki cios w brzuch tez bym nie podał chłop jak dąb a wił się na parkiecie z bólu dobre 2 minuty. Co do sędziów ja jestem wku* na sędziow za sobote typ biega po kole skrabania skacze ze skrzydla a ten offensa gwizdze z drugiego konca hali widzialem to był karny haha to samo wczoraj Kubisztal robi dwa kroki przeklada reke w swoim stylu dogrywa do skrzydla oni przerywają WTF ?! i takich sytuacji było pare. A według mnie nie powinno być wcale dogrywki i powinnismy to wygrac w 60 minut :). Ps 140 tj nam mowiliscie napewno nie wpuszcza na hale, kibicom przyjezdnym przysluguje 10 % czyli 71 miejsc. Gdyby to od nas zależało weszliby wszyscy chętnie ale niestety. Jeszcze pytanie Prce ok dostał gwizdy na prezentacji ale młodego Kowalczyka za co wygwizdaliscie ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
DNNN

Przypominam, że to sport kontaktowy ;) sędziowie podczas dwumeczu mylili się wiele razy w obie strony. Myślę, że wychodzi mniej więcej po równo, także nie ma się co czepiać ich pracy (poza tym golem Janiszewskiego!!). Nie wiem za co Kowalczyk dostał gwizdy na prezentacji, ja tego nie słyszałem, więc nie oceniam. Co do Twojego ps to nie za bardzo wiem o co Ci chodzi.

Zresztą, tak czytam te Twoje komentarze i wychodzi na to, że wy w tych Puławach to strasznie delikatne chłopaki jesteście. Faul źle, gwizdy źle, rzucanie kur*** źle ;)

Taki sport, wyzwala wielkie emocje i w zawodnikach i w kibicach, ale aby się czepiać każdej reakcji kibiców?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
LPUUU

Tyle głów zadeklarowali wasi kibice ze przyjedzie do Puław to po 1 po drugie to Szpera cały czas kładzie się na parkiet kiedy się do niego wychodzi umiera ktoś dostaje dwójke nagle sie zrywa i cudownie zdrowy dobra koncze ta rozmowe bo robi sie żenująca. Zdejmij klapki z oczu. DUDEK skacze jak pajac wykonuje dziwne gesty niczym z ZOo i jest gitara no ale co kto lubi. Nie pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
DNNN

O, najlepiej przerwać dyskusję, bo współrozmówca ma inne zdanie :-) Bitwa na argumenty rządzi! Yeah! Dudek skacze jak pajac, no przepraszamy za niego, w ciągu tygodnia trzymamy go w klatce w kwidzyńskim mini-zoo i wypuszczamy tylko na mecze ;-) (zgapiliśmy ten sposób od Płocka, który identycznie robi z Wicharym).

A ja właśnie pozdrowię, gdyż nie chcę przejmować nawyków ala Prce. Obrażę się i uciekam.

Więc, pozdrawiam serdecznie! :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
coco

Co ty masz w głowie? Kibicom z Kwidzyna podoba sie co robi bramkarz z Kwidzyna i ty sie dziwisz? Pokazujesz własnie ze nie warto nawet używać klawiatury na taki plankton

PS nie wiem jak u was, ale u nas kibic idzie w ogień za swoim zawodnikiem. Widzę ze u Ciebie to cos nowego:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
coco

Powiedzialem zawodnikami - to raz. A dwa, dopóki nie naraził się, w dosłownym tego słowa znaczeniu, kibicom - popierali go

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
LPUUU

Co ja mam w głowie to nie twój interes to raz dwa plankton czy ja Ciebie obrażam napinaczu zza kabla ??? Pewnie to ty byłeś tym dziadkiem w beżowej koszuli który ciągle szukał spiny w trakcie meczu :) Proponuje wypić ziółka. Do kolegi DNNN piszesz ze jestesmy delikatni a placzesz ze Prce ręki nie podał Peretowi :) KOMEDIA moze jeszcze buzi miał mu dać ??? Niektórzy zostaną odpowiednio przywitani w Puławach spokojnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
DNNN

Ja płaczę? Napisałem, że Prce jest bezczelnym typem bo odrzucił przeprosiny, a Ty to dorzuciłeś do kategorii płaczu :)
Przecież to Tobie nie pasuje, że w obronie idą w ruch łokcie i kolana w sporcie kontaktowym (tak i obrońcy jak i obrotowy), że kibice wygwizdali dwóch zawodników, a już w ogóle szczytem są łzy w Twoich oczach na widok "pajacującego" Dudka :-D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
LPUUU

Zapytałem typie tylko za co Kowalczyk zebrał gwizdy umiesz odróżniać chyba jednak nie bardzo naucz się czytać ze ZROZUMIENIEM co do Dudka w Puławach chcial kiedys pajacowac to mało zebów nie wybił i się uspokoił :) KOMEDIA. Nikomu absolutnie zle nie zycze ale ciekaw jestem jak się zachowasz kiedy zawodnik twojej druzyny bedzie sie zwijał z bolu po ciosie w brzuch. Mam nadzieje ze wtedy uslyszysz sport kontaktowy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
DNNN

Typa to w spodniach prawdopodobnie chowasz (chociaż wątpię), a nie do mnie z takim zwrotem. Ja się odnoszę do Twojego tekstu, że niby płaczę bo Prce ręki Peretowi nie podał a Ty o jakichś Kowalczykach wyskakujesz. Żart nie rozmowa. Kończę tą żenadę intelektualną.

| Odpowiedz
blokuj
LPUUU

HA HA HA dokładnie prezentujesz żenade intelektualną która własnie potwierdzileś w ostatnim komentarzu
Żenujący chłopek :)

| Odpowiedz
blokuj
Fajkowy

Za to co odpier****ł Peret w tych dwóch meczach, to całe pajacowanie zostanie bardzo miło przywitany w Puławach :) Akcja przy linii z Prce co rzucił sie na ziemie i zaczął telepać jakby go prądem jeb*o i to porządnie, w niedziele chciał sie chyba odstresować i przywalił Prce z łokcia w brzuch, że aż nosze po niego wzięli. Mówicie że Prce to cham, to oceńcie swojego Pereta. A jeżeli nie słyszałeś Gwizdów na młodego Kowalczyka to polecam wizytę u laryngologa :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.