Wątek dotyczący artykułu

Co dalej z Olimpią-Beskidem Nowy Sącz? "Na pewno będziemy grać w Superlidze"

Olimpia-Beskid ma przystąpić do kolejnego sezonu PGNiG Superligi, ale skład drużyny na pewno się zmieni. Zaczęły się już wyjaśniać pierwsze znaki zapytania. Po raz kolejny okazało się, że Nowy Sącz jest świetną wylęgarnią talentów.

przeczytaj cały artykuł


tadi

Dla mnie najsympatyczniejsze jest to, że drużyna wchodzi w nowy sezon, w pełnym zdrowiu. Żadnych istotnych kontuzji pomimo grania calego sezonu w bardzo wąskim składzie. Nawet przeciążeniowych. To chyba ewenement na tle innych drużyn Superligi których spora część kończy sezon na trybunach na różnych etapach rekonwalescencji. Jest to również wyrazna zmiana do poprzednich sezonów, po których nasza OB wyglądała jak Wielka Armia wracająca spod Moskwy, a spod gipsu, temblaków i bandaży niewiele było widać z zawodniczek. Może trochę przesadzam, ale skutek urozmaiconych metod treningowych jest wyrazny. A zdrowie najważniejsze.
Może stąd takie zainteresowanie przejściem do OB ze strony nowych, młodych zawodniczek, chcących błyskotliwych karier na wzór Stokłosy, czy Nocuń i kończenia sezonu w jednym kawałku.
To może być bardzo ciekawy sezon

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
znawcatematu

Minister propagandy jak zawsze widzi wszystko w pozytywnych kolorach:). Skoro jest tak dobrze, to czy wszystkie zawodniczki mają opłacone wszystkie pensje?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rudyrudyrudy

Witam Tadi od jakiegoś czasu postanowiłem nie reagować na twoje komentarze bo wykraczały ( tylko trochę ) poza obszary racjonalnego myślenia ale ten dzisiejszy pobił wszystko. Z Twojego komentarza wnioskuje że przykładowo w Lubinie gdzie jest Trenerką B. Karkut plaga kontuzji którą zaliczyło w tym roku Zagłębie, winą jest złe prowadzenie drużyny ( nie urozmaicone treningi ) i pani" Z" wprowadziła nowatorski sposób treningów . Zlituj się ciekawe ile za pisane tych bzdur Ci płacą bo każdy kto choć trochę interesuje się piłką ręczną w N.S. wie że piszesz pierdoły . Co do juniorek to było wiele talentów które by spokojnie mogły grać w super lidze ale coś albo ktoś ich od tego odstraszył

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.