Wątek dotyczący artykułu

Przedstawiciel PGNiG apeluje do kibiców: Pranie po twarzach zostawiamy zawodnikom

- Bardzo uważnie patrzymy na to, co dzieje się na trybunach. W Płocku ktoś zapomniał o zasadach, które kojarzymy z piłką ręczną - mówi po meczu Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce przedstawiciel PGNiG Łukasz Gontarek.

przeczytaj cały artykuł

onereds

Prosze pana bili po twarzach ale to kibice legi warszawa kibicow piłki recznej z zabrza.. Cos pan usłyszał ale chyba nie wie do konca co.. Jesli sie panu nie podoba slpwnictwo to zapraszam do teatru. Bo żadnych bojek na trybunach czy przed hala na meczach piłki recznej nie ma. Ja proponuje poinformowac o tym zwiazek w ten weekend..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisła Płock

Zaraz po sobotnim meczu napisałem, że jeszcze nim się on zaczął porozmawiałem na parkingu z kibicami z Kielc. Wszystko w fajnej atmosferze. Wiadomo było, że w hali już tak miło nie będzie i nic w tym dziwnego. W weekend będzie podobnie. Znowu spotkamy się przed meczem, zaparkujemy obok siebie i porozmawiamy. Podczas meczu będą obowiązywać jednak inne zasady. Tak jest od kilkunastu lat i nie powinno to nikogo dziwić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.