Wątek dotyczący artykułu

Finał Ligi Europy: Wspaniały powrót Sevilli i kolejny triumf! Liverpool zgasł w przerwie

To był finał o dwóch obliczach! Zaczęło się od błysku geniuszu Daniela Sturridge'a i prowadzenia Liverpoolu, ale po przerwie grała już tylko Sevilla! Ekipa Grzegorza Krychowiaka zwyciężyła 3:1 i po raz trzeci z rzędu triumfowała w Lidze Europy!

przeczytaj cały artykuł

ikar

fajny do oglądania mecz ze szczesliwym happy-endem dla Sevilli której kibicowałem, karny powinien byc jeden - ten Krychowiaka, to wszystko, tylko że po pierwsze to jeszce musialby byc trafiony, a po drugie kto powiedzial ze Sevilla nie odrobilaby 2 bramek straty? bez jaj, to co zaprezentował Liverpool w drugiej polowie to byla gra nie o klase a o dwie klasy gorsza od Sevilli, czyzby pierwsza polowa byla dla nich zbyt intensywna? w koncu grali bardzo duzo meczów w tym sezonie, nie wiem, ale powinni sie cieszyc, ze nie skoncyzlo sie np. 1:5, tyle bylo szans Sevilli, chocby dwie setki Gameiro, ale nie ma sie co pastwić, wg mnie wygrala druzyna w tym meczu lepsza i to ona bedzie grala w LM, znowu 5 druzyn z Hiszpanii, chyba nie musze pisac o czym to swiadczy, dziekuje, pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

5 druzyn z Hiszpanii, chyba nie musze pisac o czym to swiadczy

Tylko o tym, że będą mieli jeden zespół więcej niż Anglicy i Niemcy i o dwa więcej niż Włosi, Francuzi i Portugalia.
I oczywiscie powinien być jeszcze jeden karny, po recę Carrico.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ikar

pogadać sobie mozesz, wygrała druzyna lepsza w przekroju calego meczu, kto tego nie widział zaklina rzeczywistośc, wbrew temu co sądzi czesc fanów BPL Hiszpania to nie tylko wielka trójka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kasyx

Tylko gadanie nam pozostało. Nie mamy wpływu na wyniki.
Oczywista oczywistość, ze była piłkarsko lepsza. Nie ma co do tego dwóch zdań, pisałem juz wczoraj na ten temat.
Oczywiste jest równiez to, że sędzia wydatnie pomógł Sevilli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ikar

czy ja wiem czy wydatnie, wg mnie pomylił sie raz, przy Krychowiaku, pozostałe dwie reki to wg mnie nie były karne

| Odpowiedz
blokuj
Kasyx

Nawet fachmany z C+ uznali, że w pierwszym przypadku tez powinien byc karny.
Mnie najbardziej przekonała przerażona mina Carrico, w stylu "o qrwa, co ja zrobiłem"
Trochę z innej beczki. W poprzednim sezonie, w którymś meczu Chelsea, na SF rozpetała sie burza, że sędzia nie podyktował karnego po faulu na Hazardzie.
I również w tym przypadku zadecydowała reakcja Belga. Po wejściu rywala, momentalnie wstał i pobiegł za piłką.
Dlatego czekam w końcu na challenge. Istnieje w tenisie, siatkówce, koszykówce, hokeju, dlaczego nie w piłce?
Pewnie nie dałoby się meczu ustawiać:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ikar

z jednej strony tak, z drugiej nie, challenge wiadomo byloby sprawieldiwie, ale wgmnie pilka zdecydowanie rozni sie od pozostalych wymienionych przez Ciebie dyscyplin, które sa bardziej dynamiczne i krotkie przerwy po faulach, czasach itp sa tam naturalne, wiec chalenge az tak nie zaburza widowiwska, w pilce mogloby to nie wypalic i mecz moglby trwac i trwac, nie mialby rytmu, to musialoby byc na zasadzie ze sedzia na chwile zatrzymuje gre i juz dostaje info od innego przed tv ze jednak powinien byc karny:), bo jak sam mialby biec i ogladac to bylyby niezle jaja

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Powiem tak.Porażka wczoraj to pół na pół wina nas i sędziego.Nie wyszliśmy na drugą połowę,straciliśmy gola w pierwszej akcji drugiej części spotkania,ale gdyby nie sędzia to po pierwszej byłoby w najgorszym razie 2-0 i wtedy wszystko inaczej by się potoczyło.

| Odpowiedz
blokuj
ikar

wszystko ok, ale... zmieniłbym końcówkę Twojej wypowiedzi na: "... i wtedy wszystko mogloby sie inaczej potoczyć"

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Mówisz o grze Sevilli w pierwszej połowie? Ja oglądałem na TVP 2 i komentator w 65 minucie powiedział trzy strzały Sevilli i dwie bramki?Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
ikar

to ze nie oddawała strzałów nie znaczy ze nie miala nic do powiedzenia, z kolei komentatorzy na C+ twierdzili, że jakościowo i kulturą gry przez ten okres przewyższała Liverpool

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Ja wiem że jesteś fanem Sevilli mnie było obojętnie kto wygra.Jednak oglądając to nie postawił bym centa że puchar pojedzie do Hiszpanii .Zwłaszcza po 1 połowie.Moim zdaniem grali słabo i za dużo do powiedzenia nie mieli.Myślę że szybko zdobyta bramka po przerwie dodała im skrzydeł.I to ona ustawiła mecz.Co do pracy sędziego każdy ma swoje zdanie.Bo przy wyniku 2-0 czy nawet 3-0 do przerwy [a mogło tak być]Wątpię czy Ci komentatorzy by odważyli się na takie słowa.Zostańmy przy swoim pierwsza połowa to Liverpool druga dominacja Sevilli mecz był godny finału a to Nas kibiców cieszy. Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.