Wątek dotyczący artykułu

MHJW: Polacy zakończyli turniej porażką i zajęli trzecie miejsce

Reprezentacja Polski w ostatnim meczu Memoriału Wagnera przegrała z Serbami 2:3 i zajęła trzecie miejsce. Turniej wygrali byli Bułgarzy, którzy nie mieli na koncie ani jednej porażki.

przeczytaj cały artykuł


lewap90

jestem przerażony tym, jak Antiga prowadzi ten zespół. Nic się nie zmieniło od ubiegłego roku. Brak zmian, spóźnione reakcje i moim zdaniem wiara w cuda - zabieranie 2 kalek (bez obrazy) i wstawianie do 6 Buszka, który przez 2 sezony w klubie zagrał ze 2-3 razy mniej meczów niż w reprezentacji. Doliczając do tego środkowych, którym zabroniono blokować robi się nieciekawie.
Byłem pierwszym krytykiem Konarskiego od bardzo dawna, ale widać, że chłopak jest w formie i aż się prosiło dać mu szansę, ale Kurkowi widocznie brakuje grania i po sezonie trzeba go dogrzać. Aż się prosiło żeby sprawdzić Szalpuka przy tak dobrym przeciwniku. Wczoraj zagrał bardzo dobrze. Ale prawdopodobnie niezależnie od formy ma klaskać w kwadracie bo ma grać Buszu. Smutne to.
Na zakończenie moim zdaniem bardzo ważna kwestia: zagrywka lub jak kto woli jej brak. Przy tak skompletowanej drużynie z taką zagrywką bedziemy mieć problem z każdym. Mocna u nas nie istnieje. Kubiak zapomniał już dawno jak się serwuje, Kurek albo bomba albo błąd w stosunku 1 do 4 i tak już jest od bardzo dawna. W Resce w wielu spotkaniach nie przekraczał w 2-3 serwisów na set - tragedia. Na pochwałę zasługują Kłos i Bieniek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WB

Antiga wygląda jak by bał się Kurka .Kurek boi się Leona i nie wiadomo czy Leon zagra w kadrze czy zostanie wygryziony przez grupę kolesi . Po odejściu Wlazłego nie ma następcy . Kurek bardziej szkodzi niż pomaga drużynie natomiast LEON jest najlepszym siatkarzem na świecie i tylko on może pomóc drużynie w przeciwnym razie czarno to widzę ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Riorwar

Czy pan "ekspert" wie, że Leon jest przyjmującym, a nie atakującym i w żadnym wypadku pozycji Kurka w drużynie nie zagraża? Poza tym Kurek jak trochę odpocznie, to znowu powinien dobrze grać. Teraz to już jedzie na rezerwach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.