Dyskusja

gacek

Kurde i znowu byłoby 5:1 dla Polonii gdyby nie defekt na prowadzeniu Damiana ...szkoda tych punktow ale z martwymi rzeczami się nie wygra ,mnie najbardziej cieszy ,że nasi objezdzają jak chcą Okoniewskiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Regina

Widzę jej potęgę.Ogrywa klub,który ma w składzie 2 seniorów,którzy testują sprzęt na ligę i 5 juniorów.Na prawdę po prostu klękajcie narody.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Regina

Ale jest różnica,jeździć bez dwóch liderów a mieć 3/4 składu juniorów.Dlatego nie rozumiem ekscytacji wynikiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Penhal

A kto to robi? Śledzimy wynik a to Ty wpadłeś i robisz aferę.Patrzymy jak nasi radzą sobie z Krzysiem czy Rafałem .Bo dobrze wiemy że reszta to dopiero się uczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AMON

Po tym sparingu jestem przerażony mocą twojego klubiku zaczynam się poważnie obawiać o KSM Krosno oni na prawdę mogą mieć z wami kłopot .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
AMON

Damian to doświadczony zawodnik i stać go na wiele nie sądziłem że papa sypnie groszem ale i tak czekam do 30 Września wtedy twój klubik musi wpłacić na konto banku 4,100.000 zł inaczej rozpocznie się procedura windykacyjna Polonii :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
AMON

Już teraz wszystko powinno być jasne skoro mafia z PZM na udupiła niech przedstawią na jakiej podstawie !!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
AMON

Twój post jest taki płytki :) Czy mój klub był kiedyś uprzywilejowany czy brał w kamasze zawodników żeby w nim startowali więc daruj sobie z tym "klubiczkiem" bo klubiczkami to są gwardyjskie ś..... !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.