Dyskusja

ROW Rybnik Unia Tarnów

ROW Rybnik - Unia Tarnów
23 czerwca 2016, 19:00

48 : 42
Relacja

K.S.ROW

Wszystko można zrozumieć, to sport , ale posądzanie kogoś o celowe pozbawienie życia lub zdrowia to już gruba przesada.Najlepiej siedzieć na dupie przed kompem i sie mądrzyć !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Loko Daug

a gdzie nasz junior , przekaż pawlakowi graty moze i nie dostaniemy zgody na ekstraligę ale mamy pasję i swoich a nie cały skład zagranicznych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Loko Daug

kto normalny puszcza motocykl w ogóle widziałeś upadek?
To po co macie pretensje do kildemanda pretenesje o kontuzje Igora to sport nie kazdy ma siłe i panowanie co?

| Odpowiedz
blokuj
Loko Daug

istnieje jedna zasady każdy zawodnik to powie trzymasz motor do ostaniej chwili sam byłem w szkołce ale przez uraz nie mogę jeździć , i jest taka zasada skoro wiesz że nie dasz rady trzymaj do końca połam się sam ale nie kogoś

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Olafsson

Moze i nie celowe ale jak dla mnie a tyle widziałem meczów i nie mogę sobie przypomnieć żeby ktoś tak robił "wypluwając" motor.Nawet dziś Janowski trzymał motor mimo że tyłek tak przetarł aż krew sikała,zresztą w Zielonej Pawlicki trzymał maszynę do końca

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Polonia85

szczerze mowiac mam go w dupie ,i tak wyzej wala nie podskoczycie jak dla mnie mozecie wjechac do elipy. ale prawde mowiac to teraz bardziej mnie interesuje zdrowie pewnego polaka niz losy lotewskiego klubu

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.