Wątek dotyczący artykułu

Stan Rempały nadal krytyczny. Rodzina dziękuje za wsparcie

Od niedzielnego wieczoru Krystian Rempała przebywa w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju. 18-letni żużlowiec przeszedł operację neurologiczną. Jego stan nadal jest krytyczny.

przeczytaj cały artykuł

Marlon

Wkleję to, co napisałem pod inną informacją.
Nie chcę się pastwić nad Woryną, bo teraz ważna jest tylko jedna rzecz i jest nią zdrowie Krystiana. Ale jest grupa zawodników, których tor czy motor ciągnie zawsze, kiedy jadą w kontakcie z rywalem lub gdy próbują go wyprzedzić. To tacy zawodnicy jak Woryna właśnie, Zmarzlik czy inny Kildemand.
Jakoś nie widzę takiego braku kontroli u Hancocka, Kołodzieja, Janowskiego czy z młodych Przedpełskiego. Nie widziałem go też w dawniejszych latach u Rickardssona czy Lorama.
Rzeczywiście coś z tym trzeba zrobić, bo tyle fauli i brutalnej jazdy, ile było w ostatnim czasie, to nie pamiętam, a chodzę na żużel ponad 20 lat. To samo z dopuszczaniem niesprawnych zawodników do jazdy. Mało brakowało, żeby taki dramat jak przeżywamy teraz, nastąpił już kilka tygodni temu, po meczu Leszno - Toruń, gdy niesprawny Kildemand spowodował upadek i kontuzję jednego z toruńskich juniorów?
Naprawdę, mam już dość tego sportu. Modlę się tylko o to, by młody Rempała jakoś z tego wyszedł.
PS Zachowanie działaczy, zawodników i kibiców rybnickiego klubu zasługuje na duży szacunek. Z tego co widziałem i czytałem, wszyscy zdali sobie sprawę jak poważna jest sytuacja, dzięki czemu zajęto się sprawą najważniejszą, jaką jest zdrowie człowieka, a nie drugorzędną, jaką w takich okolicznościach jest sport.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Michał Huć

Człowieku o czym Ty piszesz ? Kacprowi się zablokowała linka gazu ! jaki faul ? Po za tym Rempała miał odpięty kask i to jest główna przyczyna jego tragedii... :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.