Wątek dotyczący artykułu

Czy Michał Baran zostanie w Krośnie? "Mam różne propozycje"

Trener Michał Baran osiągnął z Miastem Szkła Krosno historyczny sukces. Czy młody szkoleniowiec pozostanie w klubie na kolejny sezon?

przeczytaj cały artykuł

wajefel

To co zostało wypowiedziane w tym wywiadzie w pełni rozumiem i popieram. Każdy chce się rozwijać, zarabiać więcej, a ze stwierdzeniem, że to nudne miasto trudno się nie zgodzić. Ale jak to brzmi w zestawieniu z wypowiedzią trenera po awansie:"Mogę pracować nawet za darmo, Krosno to moje miasto i chce dla niego zrobić coś więcej"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zbity.Kielon

Skoro tak bardzo zależy mu na pozostaniu w tym jego mieście, to dlaczego tak sobie to utrudnia, robi z siebie nie wiadomo kogo ? Kilka propozycji dostał, powinien się cieszyć ale jeżeli tak chcę się zostać w klubie, to te propozycje przynajmniej powinny zejść na dalszy plan lub rzucić je w kąt. Co do grania przysłowiowo "za darmo", nie wiem dlaczego różnią się ich propozycje (na pewno nie są to grosze).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.