Wątek dotyczący artykułu

Lokomotiv ma problemy finansowe! Łotysze pojadą bez obcokrajowców?

Brak środków obiecanych przez jednego z głównych sponsorów klubu jakim są łotewskie koleje może doprowadzić do kryzysu finansowego i startów drużyny bez wsparcia obcokrajowców.

przeczytaj cały artykuł

Dawny Widz Żużla

Niech podziękują Polakom z Ekstraligi i GKSŻ. To Polacy zabrali im awans przy zielonym stoliku i stworzyli tak gownianą ligę PLŻ coś tam, którą oglądają głównie masochiści, poziom amatorski, ktokolwiek na to łoży ma coś z głową. Jak zobaczyłem składy ostatniego meczu w Rawiczu to się przeraziłem. Zwykłe ogórki robią w tej lidze ponad 10. Włączyłem wczoraj przypadkowo mecz w Krakowie, zobaczyłem jak Mazur oddaje pozycję bez walki po karygodnych błędach to się przeraziłem jaki tu jest poziom, bo jest wielu słabszych. Zatrudniają ekspertów do takiego szajsu, tu nie ma o oglądać ani komentować tylko przemilczeć, najlepiej nie tracić wzroku.
Łotysze wliczając obcokrajowców mają za dobry skład na to badziewie. Ich fani przyzwyczaili się do pewnego poziomu a tu trzeba wypuszczać ogórków na amatorów i patrzeć czy się za dużo nie wygrywa. Jazda w krajowym dobrze im zrobi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.