Wątek dotyczący artykułu

Organizm Krystiana Rempały będzie pobudzany. Walka może potrwać kilka tygodni

Optymistyczne wieści napłynęły ze szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie wciąż trwa walka o życie Krystiana Rempały. Organizm 18-latka będzie pobudzany specjalną metodą, lecz na rezultaty trzeba będzie czekać nawet kilka tygodni.

przeczytaj cały artykuł

dikROW

Zdrowia Krystian cały Rybnik za tobą. Mam nadzieje że te lekko pozytywne informacje się potwierdzą i będzie dobrze. Kacper trzymaj się wiem że jest ciężko , ale damy rade. Mam nadzieje że nad Kacprem ktoś czuwa. Teraz tego potrzebuje mieliśmy już w Rybniku zawodnika olanego przez wszystkich w ciężkich chwilach. Mam nadzieje że to się niepowtórzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WŁÓKNIARZfan

Dlatego moja prośba do moderatorów o usuwanie wszelkiego hejtu w stosunku do Kacpra.Prawdziwy kibic żużla wie,że nie było tam winy Kacpra.Ale hejt,potrafi w głowie tak młodego człowieka zrobić totalne spustoszenie!
Dziś mamy Kordiana, który walczy o życie!
I mamy młodego Kacpra Worynę, który czyta ten pieprzony hejt,i zastanawia się pewnie "Co zrobiłem nie tak?"
Mam nadzieję,że mimo tej fali hejtu nie pójdzie w ślady Łukasza Romanka?

Może to brutalnie zabrzmi,ale najlepiej by było,jakby SportoweFakty zamknęły możliwość komentowania pod linkiem o Krystianie Rempale!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WŁÓKNIARZfan

Nie byłem na tym meczu,ale oglądałem film z wypadku.Proszę Cię! Nie było tam żadnej winy Kacpra! To był zbieg okoliczności, Kacprowi poderwało motocykl, wjechał w Konrada, i nie wiem czy Greg Hancock by sobie z tym poradził,a co dopiero młodzieżowiec!
Zwykłe zdarzenie torowe na pierwszym łuku.Tragiczne dla Krystiana, to fakt.Ale też tragiczne dla Kacpra!
Takie komy jak Twój,tylko robią pustkę w głowie Kacpra,co pewnie potwierdziła by cała rodzina Rempałów!
Proszę Cię, nie używaj takich słów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
WŁÓKNIARZfan

Pewnie nie posłucha? Bo temat chwytliwy,ilość wejść nabija kasę.Ale w ramach solidarności z Krystianem i Kacprem, oraz z niesamowitego promowania żużla, z tych profitów mogli by zrezygnować, na czas wybudzenia Krystiana.
To tylko i wyłącznie moje zdanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Słodki spartanin

Popieram to co mówisz mogli by w tej sytuacji ten tekst usunąć bo po wczorajszym co tu czytałem straciłem wiarę w ludzi jak pisali o śmierci Krystiana i hejcie na worynie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
hej row

no niestety wkurzają już mnie te osądy,a chłopaka nawet nie znają.A najbardziej tych co nawet nie byli a najwięcej klepią jadaczką

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Stary rekin

Kacprowi osiolek jak zlapal przyczepnosc to wyrwal do przodu ze ten znalaz sie za siodelkiem... na koncu widac w wideo ze w ostatniej chwili motocykl zamiast jechac prosto ustawil sie bokiem i to byla zasluga Kacpra. Niestety na tych kilku metrach niewiele dalo sie wiecej zrobic. Kacper zostal wykluczony jako winny spowodowania przerwania biegu i dlatego ze wywrocil sie nieatakowany. Wyny tu trudno szukac, jak skeli masz moment na reakcje, a tu nie bylo miejsca.

| Odpowiedz
blokuj
hej row

odwal się od tego Kacpra i gościu ty się zachowujesz jak dziecko.Inajlepiej jak wogule odejdziesz od klawiatury gburku

| Odpowiedz
blokuj
WŁÓKNIARZfan

Winnym jest komisarz toru, oraz sędzia zawodów! To, te dwie osoby przed zawodami podejmują decyzję, czy tor jest regulaminowy, czy nie jest! Skoro dopuścili tor do zawodów, więc wg. ich wiedzy był regulaminowy. Po raz kolejny napiszę, tym razem dużymi literami, aby takie trolle jak ty to pojęły NIE MA W TYM ZDARZENIU WINY KACPRA WORYNY! ZWYKŁE ZDARZENIE TOROWE NA PIERWSZYM ŁUKU!

Idę o zakład, że ja więcej lat chodzę na zawody żużlowe, niż Ty żyjesz :-D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.