Wątek dotyczący artykułu

Radosław Osuch przestał być właścicielem Zawiszy!

Po pięciu latach Radosław Osuch odchodzi z Zawiszy! Jak podaje bydgoszcz.sport.pl, dotychczasowy właściciel sprzedał swoje akcje klubu.

przeczytaj cały artykuł

Stoper 2

No i będzie feta na stadionie , będzie nowy właściciel , wielkie przywitanie przez kiboli, współpraca będzie sielanka , będą oprawy , będzie się działo ..... niech tylko nowy właściciel wyrazi swoje niezadowolenie że kibice niszczą mu stadion albo nie odpali kaski za barwy itp. to przyjaźń się skończy i wrócimy do codzienności czyli do dna piłki w Bydgoszczy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Z tylko na białym tle

Nie da się ukryc ale jak sam wiesz nie zawsze jest wina kiboli. Byłem na tym pamietnym meczu na trybunie C nikt mi nie musi mówic jak było wiem swoje. Jestem byłem i będę kibicem Zawiszy chodziłem na mezu bywałem na trybunie A , C i rzecz jasna na B. Tego brakuje i kazdy wie że klub bez takich bibiców fanatyków nie przetrwa nawet Osuch kłamca o tym sie przekonał. Mam nadzieje że wrócą czasy na Zawiszy juz na meczu z GKS-em sam sie wybiore z synem i idziemy na trybune wraz z Kibolami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
1920polonia

napiszcie prawde ze kibole niszcza wasz ukochany klub przywodca waszych kiboli przemycał narkotyki przez bar potem naćpani małolaci dewastowali stadion jak Osuch zrobił z tym porzadek to wielki bojkot bo przywodca waszych kiboli skonczył sie interes z prochami ile razy on siedział za zbieranie haraczow z buurdeli? ile bramek obstawia na starowce?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.