Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia apeluje o przełożenie kolejki. Piotr Rusiecki: To jedyne rozsądne rozwiązanie

Prezes Fogo Unii Leszno, Piotr Rusiecki apeluje o to, by ze względu na tragiczne wieści w sprawie Krystiana Rempały niedzielne mecze Ekstraligi zostały odwołane. - Uważamy, że to w tej chwili jedyne rozsądne rozwiązanie - przekonuje.

przeczytaj cały artykuł

Marlon

Jestem wstrząśnięty śmiercią Rempały, dla mnie żużel już się skończył. Ale coś mi się zdaje, że propozycja Leszna to czysta obłuda i wyrachowanie, a nie pragnienie upamiętnienia śmierci młodego człowieka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (32|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Asfodel - nie karmię trolli

Wyjątkowo się z tobą zgodzę. Sam innych pobudek tego zakłamanego klubu nie widzę. Ja rozumiem, tragedia ogromna, ale co komu da odwołanie kolejki? Brutalnie można napisać, że codziennie ktoś umiera a życie po prostu toczy się dalej, tak było jest i będzie. Sensem było odwoływanie waszego meczu, ale całą ligę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marlon

Ja bardzo mocno przeżywam tę śmierć, mimo że już od kilku dni byłem na nią poniekąd przygotowany (słyszałem, że mózg Krystiana po prostu nie pracuje, że chłopak jest podłączony do aparatury podtrzymującej życie i że potrzeba boskiego cudu by przeżył)... Osobiście mam dość żużla, czuję się z niego wyleczony - jeśli nie na zawsze, to na bardzo długo. Nie wyobrażam sobie teraz pójścia na mecz i kibicowania... Ale jednocześnie rozumiem, że ktoś może mieć do tej sytuacji większy dystans, że może chcieć pójść na mecz i upamiętnić Krystiana minutą ciszy, a potem oglądać sportową rywalizację. Niestety propozycja Leszna wygląda jak realizowanie własnych interesów. Gdyby wyszedł z nią Wrocław, Gorzów, Rybnik, Toruń czy Grudziądz, nic bym nie napisał. Z ust Leszna wygląda to jak hipokryzja, w obliczu ich sytuacji kadrowej i ważnego dla nich meczu z Wrocławiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.