Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: VII runda PGE Ekstraligi odwołana

VII runda PGE Ekstraligi została odwołana. Informację za pośrednictwem swojego konta na Twitterze przekazali włodarze najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju. Tym akcentem zostanie uczczona pamięć o zmarłym Krystianie Rempale.

przeczytaj cały artykuł

DanGW

Zła decyzja. Uszanować śmierć minutą ciszy, brakiem opraw i brakiem dopingu. Jak najbardziej jestem za i wręcz powinno to być, okazanie szacunku. Ale odwoływać całą kolejkę? Został odwołany mecz w Tarnowie i tyle. Idziemy w złą stronę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ven0m

No ale powiedz to zawodnikom Grudziądza, Torunia, Wrocławia, Zielonej, którzy znali Krystiana. Myślisz że da się w takich nastrojach jechać? Miałem się już tu nie wypowiadać ale... cholera.. spoczywaj w pokoju Krystian... [*]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DanGW

To dlaczego po śmierci Lee nie było odwołanej kolejki, Ferjana? Bo nie Polacy? To Knap? Albo odwołujemy po każdej śmierci albo po żądnej, a nie wybieramy sobie kogo bardziej nam szkoda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
polosmyk

...a Ty zmień menu bo widocznie przeszkadza ci w myśleniu !!!! Odrobinę empatii przydałoby się ... bo nie tą drogą idziesz jak większość miłośników żużla... i ciszej nad tą trumną...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
DanGW

To dlaczego po śmierci Lee nie było odwołanej kolejki, Ferjana? Bo nie Polacy? To Knap? Albo odwołujemy po każdej śmierci albo po żądnej, a nie wybieramy sobie kogo bardziej nam szkoda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Grzesiek Tarnów

co innego jak tragedia sie zdarza 24h przed jakims tam "wesolym" wydarzeniem, a co innego jest jak juz mija tydzien. Niesmak pozostaje... emocje sa juz calkiem inne. Dla mnie zuzel sie skonczyl po wprowadzeniu badziewia o zatkanym przelocie i nie mam na mysli brak emocji, tylko katastroficzna liczbe kontuzji, wypadkow i betonowych torow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.