Wątek dotyczący artykułu

Fatalna decyzja FIM zmorą żużlowców

W 2010 roku Międzynarodowa Federacja Motocyklowa podjęła decyzję o wprowadzeniu nowych tłumików. Jak się okazuje, stanowią one zagrożenie dla życia żużlowców.

przeczytaj cały artykuł

Różowa Góra

Jak nie maja ? Ktoś im karze wsiadać na motocykl ? Wszyscy wiedza że tłumiki to zabójstwo żużlowców i dyscypliny. Ale jakoś wszyscy zgodnie w niedziele wsiadaja i jada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Różowa Góra

i Cegła akurat jako jedyny mówi jak jest , ostatnio na jakiejś stronie tvn24 bodajże widziałem jak stwierdził że winę za wypadki ponosi FIM. Niestety tylko Cegielski tak mówi bo reszcie brakuje jaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mariofiacik

Tak, artykuł jest dobry. Za tydzień nikt o tym nie będzie pamiętał. Za rok wspomni się o Krystianie w rocznicę jego śmierci, a za dwa lata już nikt nie będzie pamiętał. Pytam się co dalej ? Czy chcemy oglądać wyścigi kosiarek, jazdę gęsiego i walkę o otrzymanie się na motocyklu ? Czy chcemy słyszeć warkot motocykli, czuć zapach oleju spalonego w metanolu i oglądać walkę na torze między zawodnikami w czystej sportowej rywalizacji ? Kibice, zjednoczmy się i powiedzmy STOP. Nie będziemy chodzić i oglądać takiej popyliny. Zawodnicy zjednoczcie się i powiedzcie STOP. Nie będziemy narażać swojego zdrowia i życia i jeździć na tym gównie. Niech sobie jeżdżą ci co biorą za to grubą kasę i ci co podpisali się pod homologacją. Poza tym wreszcie niech ktoś z jajami napisze do odpowiedniej instytucji zbiorowy akt oskarżenia za powodowanie kalectwa, inwalidztwa i śmierci przeciwko garniturom, które zaślepione kasą i własną posadą na wygodnym stołku doprowadzili do tego chorego precedensu. Moim zdaniem taka jest jedyna i słuszna droga. W przeciwnym wypadku znowu za chwilę usłyszymy kolejne tragiczne wieści.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Różowa Góra

Masz racje ale tylko po części - to nie kibice maja się jednoczyć - co my mamy zdziałać ? to my wisiadamy na motory czy żużlowcy ? To żużlowcy maja się jednoczyć bo to oni wsiadają na te motory i oni akurat mają najwiekszą swiadomość tego co może się zdarzyć. A skoro świadomi ludzie wsiadają na te motory bez żadnych protestów to co ja mam protestować ? co mam wnosić ? nie chcę aby umierali żużlowcy ani ta dyscyplina żeby było jasne. W tej sprawie nic nie zdziała żaden kibic żaden dziennikarz dopóki żużlowcy będą wsiadać na motory.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.