Wątek dotyczący artykułu

Adam Hofman wiceprezesem ZPRP

Adam Hofman został wiceprezesem Związku Piłki Ręcznej. Były poseł Prawa i Sprawiedliwości będzie odpowiadał za budowanie relacji zewnętrznych.

przeczytaj cały artykuł

hbll

Hofman jako człowiek w pewnym momencie swojej kariery skompromitowany nie powinien chyba odpowiadać za wizerunek ZPRP - przecież to brzmi jak jakiś żart - równie kiepski, jak Trynkiewicz odpowiadający za wizerunek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Natomiast ktoś tego Hofmana do ZPRP wcisnął, jakaś siła wyższa musiała na Kraśnickiego wpłynąć i miejmy nadzieję, że ten deal przyniesie polskiej piłce ręcznej określone korzyści.
Pan Hofman, jeżeli jest specjalistą od PR, to ma ogromne pole do popisu, bo chyba w żadnym innym aspekcie polska piłka ręczna nie leży tak bardzo, jak właśnie na polu marketingowym.
Także mimo politycznych niechęci wszyscy powinniśmy życzyć Panu Hofmanowi powodzenia, tym bardziej, że funkcję ma pełnić społecznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak

Ta społecznie, może jeszcze w ramach pokuty i gryzących go wyrzutów sumienia postanowił odpłacić się społeczeństwu? To tak wyglądać ma w mediach a jak jest naprawdę można się tylko domyślać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

Społecznie to Ty sobie kolego możesz bąka puścić. Nie wiem ile masz lat, ale mój 6-letni syn jest mniej naiwny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
hbll

Cóż, wobec tego współczuje synowi ojca, oby nie poszedł w Twoje ślady, a przynajmniej lepiej opanował czytanie ze zrozumieniem.
W artykułach na w/w temat można jasno przeczytać, że "funkcję ma pełnić społecznie".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Mark211

Kolego mogę się zgodzić ze nie będzie na stałej liście płac związku. I to media nazywają "funkcją społeczną". Ale prowizje i nagrody nie są traktowane jako wynagrodzenie i tego na pewno nie odmówi. Kolejne zyski czerpiemy z prowizji (wtedy nie klub - związek je wypłaca ale podwykonawcy świadczący usługi dla podmiotu) Po sezonie "turysta" ma pewna nagrodę od PGNiG za fantastyczną promocję spółki (notabene skarbu Państwa) poprzez Sport.
(siedzę w sporcie wiele lat i już to wcześniej pisałem że zacznie się to samo co w latach 2005-2007. Obcinanie kasy na sport lub obsadzanie dodatkowych stanowisk w klubach przez swoich)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
hbll

Być może, a pewnie najprawdopodobniej masz rację. Natomiast media podają, że będzie to funkcja pełniona społecznie - i tylko do tego chciałem się odwołać.
Co więcej, lepiej niech już bierze za pracę jakąś pensję. Bo nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek na świecie chciał pracować za darmo - to jest po prostu korupcjogenne.
Tak czy owak stało się i trzeba teraz liczyć, że ten cały Hofman dzięki kontaktom (jak widać takie ciągle ma) pomoże dźwignąć nasz handball. Nie jest to wymarzony PR'owiec dla naszej piłki ręcznej, ale pomijając już przeszłość Hofmana - czy dotychczas ZPRP miał jakiegoś PR'owca? Czy może być gorzej w tym aspekcie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
atenaneta

Hofman społecznie to nawet śmieci po sobie nie sprząta i konkretnie które media podają ? on się chce po prostu na krzywy ryj do Rio przelecieć i jak znam życie nie jest w tym odosobniony, ciekawe kiedy siatkarze dostaną nowego PR-owca albo młociarze na przykład, poczekajcie a w Rio stosunek PR-owców do sportowców będzie 2 : 1 , dwóch PR-owców jeden sportowiec i zero trenera

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
jaet

Jeszcze raz Ci mówię, że społecznie to można puścić bąka i uwierz, że wiem co mówię. W przypadku Hofmana pisowskie media mogą podawać co chcą, a ja wiem że są diety, fundusze reprezentacyjne, umowy sponsorskie, bonusy ministerialne, itd, itp. Ten szmaciarz wie jak z państwowych pieniędzy korzystać i jak je rozliczać, żona zresztą też. I palcem w kierunku sukcesu dyscypliny nie kiwnie, bo pojęcia o niej nie ma. Pobuja się w związkowych strukturach przez kilka lat, pojeździ po świecie, pobawi za nasze i to wszystko. W normalnym państwie gość po takim numerze byłby już skończony, ale nie w Polsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.