Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska wściekła po porażce. "To nie jest turniej ITF, to Wielki Szlem!"

Agnieszka Radwańska pożegnała się z turniejem na kortach Rolanda Garrosa w IV rundzie. Po porażce Polka nie ukrywała, że jest wściekła na organizatorów, za warunki w jakich rozgrywane było spotkanie z Cwetaną Pironkową.

przeczytaj cały artykuł


Sylwester Sikora

Po pierwsze, czy ktoś z państwa organizował turniej tenisowy? Co Francuzi mieliby zrobić? Kończyć w środę? 20 lat temu przy takim kapuśniaczku grano do nocy i było ok.
Po drugie, dziś "gwiazdy" muszą mieć dach, fryzjera, frajera, dwie torby itd. Niech sobie pani Radwańska przypomni jak bębniła jako junioreczka do nocy podczas deszczyku.
A po trzecie, nikt nikomu nie każe grać w deszczu, Paryżu czy na pastwisku. Wolny wybór. Można się wycofać (na znak protestu, ha, ha). Przecież ci ludzie to aktorzy, zawodowcy, biorą za duże pieniądze za niewiele (tenisistki). Mogą przecież robić coś innego.
Po czwarte, Dżoković - prawdziwa gwiazda - grał i już. I jeszcze bolała go szyja.
Po piąte, o jakich kontuzjach tu czytam. Jeden ruch i...Przecież na kontuzje najbardziej są wszyscy narażeni na betonie. Na miękkim korcie zupełnie nie. Owszem, można sobie urwać ramię, bo piłki ciężkie, ale się pośliznąć. Przecież każdy się ślizga.
Po szóste, siódme...złej baletnicy....
KISS

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marlowe

Nie lubię Pana i kolegi tego Pana Karola Stopy. Dziś Stopa skompromitował się tysięczny raz i popisał nienawiścią do Novaka, mówiąc,że ma braki techniczne, kiedy z Agutem kazano mu grać w szambie, nie clayu. Novak mający 10000 tysięcy punktów, nad wice liderem rankingu, wygrywający wszędzie z każdym, wg. tego dziwaka ma braki techniczne. Niech obejrzy sobie ten dziwny Pan mecz Novaka z Agutem w Madrycie na clayu,gdzie Nole wygrał 6-2 6-1 z Agutem w bajecznym stylu. Ale zamiast oglądać tenis woli patrząc na jego sylwekę zjadać w tym czasie 5 pizz i 12 ośmiorniczek.Ten Pan poza obrażaniem Novaka i wymyślaniem bzdur na jego temat dałby młodszym wejść na antene.Nawet ś.p. Bohdan Tomaszewki, kibic Federera jak i Stopa, powiedział,że Novak jest genialny technicznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom_J

Po ósme Aga poprawiła swój wynik z poprzedniego roku i zarobiła punkty i kasę. Czy to nie powód do radości? ;)
---> A że nie lubi grać w deszczu przy 13 stopniach? Nawet w naszej "szopie" tenisowej schodzimy z kortu w takich warunkach ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.