Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska wściekła po porażce. "To nie jest turniej ITF, to Wielki Szlem!"

Agnieszka Radwańska pożegnała się z turniejem na kortach Rolanda Garrosa w IV rundzie. Po porażce Polka nie ukrywała, że jest wściekła na organizatorów, za warunki w jakich rozgrywane było spotkanie z Cwetaną Pironkową.

przeczytaj cały artykuł

endriu838

Odezwali się znawcy jak zawsze ;d Nie uważam się za znawcę ale wiem że jak jest taka pogoda to piłka zaraz jest mokra, cały kort wolny, piłka ledwo się odbija, staje zaraz po kontakcie z kortem ;d Agnieszka ma taki tenis, że gdy jest wolna gra to jest jej trudniej grać po prostu. Brawo dla Agi, że powiedziała co myśli tym bardziej, iż gdy jest po deszczu trzeba grać z większą rotacją i bardzo dobrze operować nadgarstkiem a Aga miała operację ręki dość dawno ale jednak ból się pojawił i to na pewno jej nie pomogło ;d Aga brawo za turniej ;) Nie przejmuj się tylko do przodu, Aga TRZYMAJ !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
endriu838

Tak mi się też wydaję ;D ,a Agę popieram w 100% bo po prostu wiem jak to jest grać w takich warunkach tym bardziej że gram podobnym stylem co Aga ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.