Wątek dotyczący artykułu

Najlepsze transfery w historii Kielc. To oni budowali potęgę Vive Tauronu

Szczypiorniści Vive Tauronu Kielce wywalczyli zwycięstwo w Lidze Mistrzów. To sukces nie tylko zawodników broniących teraz żółto-biało-niebieskich barw, ale też graczy, którzy sukcesywnie budowali markę drużyny.

przeczytaj cały artykuł


niktważny

Szanowna Pani redaktor! Z przykrością ale muszę zwrócić Pani uwagę na dwa elementy w artykule. Po pierwsze faktycznie zamiast Dzomby powinien się w tym zestawieniu znaleźć Uroś Zorman. O ile dobrze sobie przypominam to Bogdan Wenta powiedział o nim kiedyś: "człowiek orkiestra i chciałbym go mieć u siebie w drużynie ale to niemożliwe". Prezes Bertus jednak go sprowadził i jest fenomenalny na swojej pozycji. I druga rzecz: Michał Jurecki grał ze złamanym nosem i podbitymi oczami. Te "podbite oczy" to jest właśnie efekt złamania nosa a nie uderzenia pod oczy. Czysta anatomia człowieka. Ale ogólnie zestawienie bardzo ciekawe.

Ps. Jak niektórym artykuły o Vive Tauron Kielce nie pasują, "wymiotują" już tym, to po chusteczkę tu wchodzą, czytają a potem piszą głupie komentarze? Polecam zakładkę kącika szachowego, golfa albo zawodów w wędkarstwie spławikowym. Tam raczej nie będzie potrzeby pisać o czynności zwrotu treści żołądkowej, choć"emocje" gwarantowane. Pozdrawiam normalnych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
uły uły

Nie chodzi o to że artykuły nie pasują,tylko najgorzej jest zaakceptować swoją pozycję vicemistrza. Tak miało być pięknie remis w Szczecinie,no i odpuszczony przez Kielce mecz w OA,gdzie jak twierdzą co niektórzy że Orlen Wisełka przetarła nami parkiet. Nadzieje były wielkie a skończyło się jak zawsze ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.