Dyskusja

Reprezentacja Albanii Reprezentacja Szwajcarii

Albania - Szwajcaria
11 czerwca 2016, 15:00

0 : 1
Relacja

Rick Grimes

A jak będzie Polska - Niemcy to jak cyce wymalujesz ? Jednego na biało czerwono a drugiego na czarno czerwono żółtego ? :D :))))) xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubazu-Fanka

Po 1. Trochę grzeczniej - to, że pokazałam kawałek dekoltu nie oznacza, że jestem jakąś lafiryndą, do której można sobie słownie pofolgować.
Po 2. Nic nie będę malować. Jestem Polką z dziada, pradziada i tylko Polakom kibicuję. (Na MŚ kibicowałam Niemcom, bo nie było Polaków, to chyba oczywiste).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubazu-Fanka

Dam Ci dobrą radę: Zanim coś napiszesz do jakiejś kobiety zastanów się czy chciałbyś by ktoś napisał takie słowa Twojej kobiecie albo córce ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Przemek M11

W sumie mamy bardzo nierówny sklad.
Trudno uznac Pazdana, Jedrzejczyka, Maczynskiego czy Kapustke za graczy ktorzy gwarantuja dobry mecz.

| Odpowiedz
blokuj
Rick Grimes

W sumie mam te polsaty 2 i 3 bo akurat przedłużałem umowę a miałem pakiet superpremium + i multiroom więc mam je praktycznie za darmo :D

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Ojciec zagranicą ,wiec go nie meczylem o te kanały ,a na niego jest umowa.Poza tym znając jego to nqciegneliby go coś dodatkowego przy przedłużaniu mimo ,że mamy oprócz elevenow praktycznie wszystko , a 99 zł nie bd płacil oddzielnie za parę meczy ,skoro jest zdf,bary itd.

| Odpowiedz
blokuj
Rick Grimes

Ja mam 2 miesiące po 51 zł a później normalnie tak jak płaciłem do tej pory więc nic nie straciłem a zyskałem można powiedzieć Euro za darmo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Rick Grimes

Miałem do wyboru też UPC mam tam internet i razem z internetem i tymi kanałami co mam w nc+ to o 50 zł drożej niż teraz płacę za nc+ i internet w upc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.