Wątek dotyczący artykułu

Tłumy żegnały Krystiana Rempałę (zdjęcia)

W piątek odbył się pogrzeb tragicznie zmarłego Krystiana Rempały. 18-latek spoczął na Cmentarzu Komunalnym w Tarnowie-Mościcach. W ostatniej drodze towarzyszyły mu tłumy kibiców.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
donny

Gamon wstyd przynosisz gnieznu. zamknij sie jesli chcesz cos pisac to staraj sie byc miły dla innych i daj spokoj kacprowi bo jestes jednym z tych co wywieraja na nim poczucie winy i nie kazdy potrafi to wytrzymac. obys ty nie był przyczyna nastepnej tragedii

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Spokojnie nic Worynie nie będzie przecież "kolega" z Rybnika napisał że Woryna nie czyta portali internetowych i generalnie ma w D.... kibiców bo wiadomo jego "kariera" i "wyniki" są NAJWAŻNIEJSZE !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Tony Adam

Nie wiem jaki film oglądałeś na YT, ale na żadnym z nich nie widać momentu uderzenia Kacpra Woryny w kask, czy głowę Krystiana. Uderzenie poszło w okolicę pasa, natomiast najprawdopodobniej źle zapięty kask, pod wpływem uderzenia spadł z głowy Krystianowi. Woryna jest w tym sensie winny, że spowodował wypadek Krystiana, za co notabene został wykluczony. Poza tym, powiedz ile widziałeś wypadów na żużlu, w których spada kask z głowy zawodnikowi. Dla jasności powiem, że nikogo usprawiedliwiać nie chcę. Natomiast twoje słowa są co najmniej kontrowersyjne. Najbardziej zainteresowani nie rzucają takich oskarżeń jak ty. Mam tu na myśli rodziców Krystiana. Wręcz przeciwnie, zdają sobie sprawę z tego, że Kacper Woryna być może przeżywa właśnie najgorszy okres w swoim życiu. Wiedzą także o tym, iż żużel niesie ze sobą takie ryzyko, niestety. Nie wychodź więc przed szereg i nie sądź, abyś nie był sądzony...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
AMON

Jest wiele wątków tej tragedii które trzeba dokładnie zbadać ale żeby tak było trzeba przenieść śledztwo w tej sprawie z Prokuratury okręgowej w Rybniku do innej Prokuratury w Polsce !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Tony Adam

Zwracam honor. Tego filmu nie widziałem, natomiast po kilkukrotnym obejrzeniu utwierdzam się w przekonaniu, że kask był źle zapięty. Nie ma takiej siły (przy dobrze zapiętym kasku), aby kask spadł z głowy zawodnika, no chyba, że z ... głową. Natomiast reszta pozostaje beż zmian...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Łukaszek z Falubazu

Po co miał przyjechać na pogrzeb Rempały żeby wzbudzić sztuczną sensację jeszcze poleciałyby w stosunku do niego jakieś epitety a to byłoby już zupełnie bez sensu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Komentarz usunięty
-stanley

Bzyku, przeczytałem Twoje komentarze. Nie liczyłem nigdy, że aż tak ci "szajba" odbije. Przecież Twoje zachowanie nie podoba się nawet twoim kolegom z Zielonej Góry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Janusz P

A czym nie szanuje rodziny?Wymyślam jakieś kłamstwa ,albo wyzywam,.oskarżam?Zastanawiam się tylko nad tym co widziałem na filmie.Tego taż nie wolno?No to przepraszam wszystkich urażonych.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Łukaszek z Falubazu

Jest zasadnicza różnica między sytuacją Milik-Protas a Rempała-Woryna. Obie mają jedno wspólne Protas i Woryna przeszarżowali i byli winni upadków i tutaj pojawia się pewna różnica ale tutaj nie miejsce na nią.

| Odpowiedz
blokuj
bzyk

macierewicz sie za to wziął i ma 4 lata na to ale ponoć Niesiołowski chcial to ukraść ostatnio ale go złapali i będzie komisja śledcza

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.