Wątek dotyczący artykułu

Sparta zagubiona w Poznaniu. Janowski potwierdza, że jest problem

Maciej Janowski ma problem ze znalezieniem optymalnych ustawień na poznański tor. W niedzielę nie wygrał ani jednego biegu, kończąc zawody z dorobkiem ośmiu punktów. Sparta doznała natomiast bolesnej porażki z Falubazem (44:46).

przeczytaj cały artykuł

AMON

Byłem wczoraj na Golęcinie i to prawda zawodnicy Sparty bez prędkości na trasie moim zdaniem to wina Barona !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nekro-f

Jak atmosfera ogólnie na meczu? Zamierzam się wybrać na jakiś meczyk,tydzień temu przełożyli a teraz nie mogłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Zajebista kibice Skorpionów ,Sparty ,Startu i Ostrovii a falubazy w sektorze gości ale koło mnie w sektorze 16 byli też po "cywilnemu" ogólnie świetna atmosfera zero agresji !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
nekro-f

To miło. Ja ogólnie sympatyzuje drużynie z Wrocławia i mam nadzieję że się podniosą. Od tego sezonu moim ulubieńcem stał się Milik-jego jazda robi na mnie ogromne wrażenie,widzę w nim przyszłego zawodnika G.P. No i Gała wczoraj zabłysnął,może w końcu chłopak zacznie jechać-czego mu życzę. Najważniejsza jednak jest informacja która do mnie dotarła...że Start Gniezno wraca w przyszłym sezonie!

| Odpowiedz
blokuj
Weslake1981

Hej. Kibic z Poznania z tej strony. W Poznaniu zawsze tak jest. Przyjazna atmosfera i zero spiny :-)Szkoda tylko, że nasz tor jest taki "specyficzny". Uważam, że najlepszy tor i najfajniej ogląda się zawody w Gnieźnie. Wiem co piszę bo w Polsce byłem na każdym stadionie poza Krosnem i Rzeszowem a do Gniezna jeździłem od 1983 roku z przerwą gdy w Poznaniu był PSZ.Mam nadzieję, że za rok wystartują nowe kluby w Poznaniu i Gnieżnie :-)

| Odpowiedz
blokuj
karol3414

A co? Miał ich pchać żeby szybciej jeździli? Tor jest jaki jest, a zawodnicy są zawodowcami (powinni być). Zarząd Sparty wybrał tor, który nikomu poza nimi nie jest znany, po to by mieć łatwiej. Popełnili błąd i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ABC- prawdziwy

Tytuł artykułu z dupy wzięty a'la pudelek czy inny fakt czy superekspres..tor jest zawsze taki sam dla wszystkich...ta sama dziura dla wwzystkich ta sama ścieżka dla wszystkich....Pepe wczoraj jechał tam pierwszy raz w życiu a jeździł już prawie wszedzie..i co?? I wyszedł profesjonalizm nad tandeta. Tlumaczenie się torem uwazam za brak zaangazowania się dla pracodawcy i generanie olewke..to daje podstawy do renegocjacji kontraktu bowiem w nim nie ma słowa o braku zaangozowania i braku profesjonalizmu za to zawodnik obiecuje i to solennie pełny profesjonalizm...koniec kropka..Falubaz w play-off...kto poza nim?? Jak się Leszno nie obudzi będzie ciekawie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
GKM-PSŻ

OK. Najważniejsze, żeby można było oglądać dobre mecze, na styku /jak u mnie w Grudziądzu/, ale jednak je wygrywać... :-) Zobaczymy co się będzie działo z ROW-em Rybnik ;-) Ja osobiście postawiłbym na Nicka Morrisa zamiast Szymona. Zdaję sobie sprawę, że Nick dopiero "uczy się polskich torów", niemniej jednak chłopak się uczy, widać że za granicą robi wyniki /to inna bajka/, ale ze strony trenera ryzyko jest minimalne. Szymon i tak robi albo 1 pkt., albo 0 pkt. Trudno, może go to przerosło, może powinien zostać w Polonii. Spróbował, chwała mu za to /z drugiej strony nie dziwię mu się, chce się rozwijać/.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.