KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

SkillFactor III już dostępny online

Dobra wiadomość dla każdego kto przegapił pierwsze 4 odcinki Gamingowego Talentshow Skillfactor sezon III, ponieważ pierwsze odcinki są już dostępne online na platformie Youtube.

AB
SkillFactor III już dostępny online Materiały prasowe / SkillFactor III już dostępny online

Nowe epizody online pojawiają się w każdą środę oraz sobotę o godz. 20.00
Oczywiście nie zapominając, że premierowe odcinki w dalszym ciągu transmitowane są we wtorki oraz piątki na kanale Gametoon o godz. 20.35

Niezależnie czy program oglądasz online czy w telewizji, jako że jesteśmy już w jego połowie przyszła pora na szybki recap, co wydarzyło:
Gracze dotarli na Bootcamp, gdzie już pierwszego dnia wzięli się do pracy zaczynając od szkolenia z Social Mediów poprowadzonych przez Wiktora Biela, postawiono im również wyzwanie w kuchni przez dietetyczkę Paulinę Szymczak, no i nie możemy zapomnieć, o treningach pod okiem trenera esportu Michała Pręciuka.

To nadal mało? Zawodnicy wzięli udział w zorganizowanej imprezie integracyjnej, zażyli trochę ruchu za sprawą trener personalnej Ewy Makowczyńskiej, przeanalizowali swoje mocne i słabe strony pod okiem ekipy z GG predict, ale też przyjrzeli się lepiej temu jak działa ich grupa podczas warsztatów z performance coach Urszulą Klimczak.

Co się wydarzy dalej? Dowiecie się tego oglądając kolejne odcinki SkillFactor, które nie zapominajmy, mają doprowadzić nas do finałowych rozgrywek.
Podczas finału w asyście swoich mentorów: Snaxa, Micha, Kubika i Kubena, drużyny zawalczą o wygraną w wysokości 5000 zł.

Finałowy odcinek zaplanowany jest na 01.07.2022 r. na kanale Gametoon, natomiast premiera online odbędzie się 06.07.2022 r.

Facebook: https://www.facebook.com/SkillFactorpl
Youtube: https://www.youtube.com/c/SkillFactorpl
Twitter: https://twitter.com/skillfactorpl
Instagram: https://www.instagram.com/skillfactorpl/
Twitch.tv: https://www.twitch.tv/vyralpro

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×