WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

EVOLVEyourself charytatywnie na PGA

To już kolejna inicjatywa charytatywna w postaci esportowej rywalizacji w CS:GO. Turniej EVOLVEyourself to wydarzenie, którego finały odbywać się będą w czasie targów Poznań Game Arena.
Cyprian Suchomski
Cyprian Suchomski
Materiały prasowe / Zawodnicy New York Excelsior po zwycięstwie

Takie turnieje nie zdarzają się często, a organizatorzy pokazują, że wykonują bardzo potężny gest i zachętę w stronę tego typu inicjatyw. W tą ideę zaangażowało się wiele istotnych podmiotów z branży esportu i jej otoczenia. Najbardziej potrzebujący będą mogli liczyć tym razem, na przedstawicieli najszybciej rozwijającej się branży rozrywki elektronicznej. Poznaliśmy już 4 drużyny Counter-Strike: Global Offensive, które zostały zaproszone bezpośrednio na ten turniej oraz 3 drużyny z turniejów kwalifikacyjnych - pojadą one prosto do Poznania. Przed nami ostatni, czwarty, turniej kwalifikacyjny, który wyłoni ostatniego uczestnika finałowych rozgrywek EVOLVEyourself. Drużyn będzie w sumie osiem.

Zaproszonymi drużynami są:
Codewise Unicorns; PACT; x-kom team; EVOLVE.

Do tej pory poznaliśmy również 3 drużyny z kwalifikacji, są to:
Pompa Team; TiltedGG; Invizy Esports.

Już na początku zaproszone do turnieju drużyny zadeklarowały charytatywną pomoc na wybrany cel. Choć w puli nagród znajduje się 25 tys. złotych, to organizatorzy zachęcają do tego by grać charytatywnie, choć ekipy z kwalifikacji nie mają tego samego wymogu.

PACT zadeklarował, że w przypadku ewentualnej wygranej przeznaczy nagrodę za 1. miejsce na akcję charytatywną "Pomagamy Magdzie". Codewise Unicorns w przypadku wygranej zobowiązało się wesprzeć Dom Dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie. X-kom team wybrało pomoc chłopcu choremu na SMA typ 2. EVOLVE natomiast przeznaczy pieniądze na Dom Dziecka w Tarnowie Opolskim.

Ostatni turniej kwalifikacyjny startuje 7 października. Drużyny biorące udział w konkurencji, z miejsc na podium, otrzymają nagrody pieniężne oraz rzeczowe ufundowane przez MODECOM, natomiast patronem eliminacji została firma MSI. Nadal można zapisać się do rozgrywek kwalifikacyjnych, które dają szereg korzyści za uczestnictwo - więcej informacji o zapisach i rozgrywkach można znaleźć na stronie wydarzenia.

Finały odbędą się w czasie targów Poznań Game Arena, a rozgrywki transmitowane będą w telewizji ESPORT.TV oraz w serwisie Twitch, gdzie odbędą się dodatkowe zbiórki na rzecz wybranego przez EVOLVE Domu Dziecka.

ZOBACZ WIDEO: Urszula Radwańska: Mój cel to powrót do czołowej "30" światowego tenisa

Czy popierasz tego typu esportowe inicjatywy charytatywne?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Facebook

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×