Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Gigant z Chin wchodzi w esport AliExpress Cup - turniej CS:GO

AliExpress organizuje pierwszy w historii platformy turniej gamingowy, w ramach którego możecie zmierzyć się z innymi w grze CS:GO. Nie czekaj i zapisz swoją drużynę, aby mieć szansę powalczyć o wspaniałe nagrody pieniężne oraz rzeczowe!
Maciej Gruszczyński
Maciej Gruszczyński
AliExpress CUP CS:GO WP SportoweFakty / AliExpress CUP CS:GO

Jeśli standardowa rywalizacja nie jest dla Ciebie i Twojej ekipy wystarczająca, to już wkrótce będziecie mieli okazję sprawdzić się w pierwszym w historii platformy AliExpress turnieju gamingowym - AliExpress Cup | CS:GO. To nie przypadek, że AliExpress organizuje swój pierwszy turniej w Polsce, ponieważ od wielu lat to właśnie polskie drużyny są istotną częścią e-sportowej sceny CS:GO. W ramach rozgrywek zawalczycie o fantastyczne nagrody pieniężne i rzeczowe m.in. w postaci dronów czy głośników, a także będziecie mieli szansę zmierzyć się z drużynami prowadzonymi przez jednych z najpopularniejszych youtuberów w Polsce - Fusialkę lub MiniMajka! Rejestracja do turnieju rozpoczyna się już dzisiaj, a najważniejsze informacje dotyczące rozgrywek prezentujemy Wam w dalszej części tej wiadomości.

Rejestracja do turnieju

Rejestracja do turnieju rozpoczyna się 12 marca o godzinie 14:00 i potrwa do 17 marca do godz. 20:00. Kapitanowie drużyn mogą zgłaszać uczestnictwo swojej ekipy w jednym z trzech turniejów kwalifikacyjnych poprzez formularz dostępny w serwisie FACEIT. Wszystkie informacje na temat turnieju znajdziecie na stronie zawodów:

https://aliexpresscup....lyfire.pl/ .

Format turnieju

Drużyny mogą awansować do fazy pucharowej poprzez jeden z trzech turniejów kwalifikacyjnych, w którym maksymalnie mogą wziąć udział 32 zespoły (łącznie 96). Kwalifikacje odbywają się w systemie pojedynczej eliminacji, do jednej wygranej. Dwie najlepsze drużyny z każdych rozgrywek (łącznie sześć) awansuje do głównej fazy turnieju, w której pojawią się także dwie zaproszone drużyny. Faza pucharowa odbędzie się w systemie drabinki podwójnej eliminacji, do trzech wygranych.

Strona turnieju: https://aliexpresscup.friendlyfire.pl/

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×