"Dlaczego o tym nie marzyć?". Ukraina w siódmym niebie po awansie do ćwierćfinału Euro 2020

Ukraińskie media są zachwycone wyczynem kadry Andrija Szewczenki, która po pokonaniu Szwedów (2:1) awansowała do ćwierćfinału Euro 2020. "Niesamowite!" - piszą dziennikarze.

Dawid Borek
Dawid Borek

sportarena.com

"Niesamowite! Ukraina awansowała do ćwierćfinału Euro 2020, zdobywając zwycięskiego gola w 120+1 minucie" - czytamy w tytule pomeczowej relacji w sportarena.com.

Dziennikarze serwisu zwrócili uwagę na fakt, że Ukraińcy w dogrywce wykorzystali przewagę liczebną - Szwedzi od 99. minuty musieli radzić sobie bez Markusa Danielssona, który po brutalnym faulu wyleciał z boiska.