Walka o pas w wadze piórkowej wydarzeniem gali BKFC 44! Oglądaj w Fightklubie!

Największa i najbardziej prestiżowa organizacja walk na gołe pięści wraca do Montany. Już w najbliższy weekend w Great Falls kolejna gala, której zwieńczeniem będzie pojedynek o wakujący pas w wadze piórkowej. Na żywo wyłącznie w Fightklubie!

Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki
Kai Stewart / BKFC Materiały prasowe / Fightklub / Kai Stewart / BKFC
W Four Seasons Arenie w Great Falls będziemy świadkami kilku znakomicie zapowiadających się starć, wszystkie je na boczny tor spycha jednak konfrontacja wieczoru, w której w okrągłym ringu zmierzą się Kai „Hefty Bag” Stewart i Louie „El Loco” Lopez. Pierwszy z nich w BKFC nie poniósł jeszcze ani jednej porażki. Stewart ma w dorobku trzy zwycięstwa, w tym dwa odniesione przed czasem, a także wygraną niejednogłośną decyzją sędziów z Rustym Crowderem. „Hefty Bag” to aktualny numer jeden dywizji, w przeszłości bardzo dobry zapaśnik i były mistrz stanowy z czasów liceum. Czy kolejnym krokiem na jego drodze będzie mistrzowski tytuł w Bare Knuckle Fighting Championship?

Na pewno odmienne zdanie ma Louie Lopez, który również ma chrapkę na pas. „El Loco”, aktualny pretendent nr 2 w dywizji piórkowej, do walki przystępuje z bilansem 3-1, wszystkie zwycięstwa odniósł przed czasem, a w ostatniej walce pokonał już w pierwszej rundzie zawsze groźnego Howarda Davisa.

Obaj zawodnicy piątkowego starcia wieczoru nie darzą się wzajemną sympatią, czego zresztą nie ukrywają od dawna. Obaj również bardzo mocno identyfikują się z Great Falls i z Montaną, ciekawe więc jak rozłożą się na trybunach sympatie miejscowej publiczności. Przed walką jej główni aktorzy zgodnie zapowiadają, że znokautują swojego przeciwnika. Słowa którego z nich okażą się prawdziwe?

W innej ciekawie zapowiadającej się konfrontacji Dallas Davison sprawdzi formę Lloyda Mixa, który w swoim debiucie w BKFC potrzebował zaledwie 14 sekund żeby znokautować przeciwnika! Tym razem w Montanie weteran Bellatora stanie przed trudniejszą przeprawą, bo Davison to rywal z dużo bogatszym doświadczeniem, który w Bare Knuckle Fighting Championship walczył już trzykrotnie. Bilans tych pojedynków? Dwa zwycięstwa odniesione przed czasem i jedna porażka.

Na BKFC 44 warto będzie również zatrzymać się dłużej przy walce wagi półśredniej pomiędzy Billym Wagnerem (3-0), a Bryce'em Henrym (1-0). W starciu dwóch niepokonanych fighterów faworytem wydaje się pierwszy z nich, który w okrągłym ringu walczył już trzykrotnie, nieco lepiej powinien znać więc jego specyfikę. Obaj zawodnicy maja za sobą również niemałe doświadczenie w zawodowym boksie – Henry ten etap kariery skończył ze świetnym bilansem 6-0, a Wagner z również niezłym 5-3.

Fight card gali BKFC 44 w Montanie:
Kai Stewart vs Louie Lopez
Dallas Davison vs Lloyd Mix
Billy Wagner vs Bryce Henry
Sawyer Depee vs Gabriel Mota
Jordan Christensen vs Kerry Lattimer
Dorian Long vs Mark Johnson
Ryan Ibsen vs Dakota Highpine

ZOBACZ WIDEO: Fantastyczne pojedynki na gali ONE Championship: A New Era
Kto zwycięży w pojedynku wieczoru na gali BKFC 44?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×