KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Nowy sezon Boxing World Weekly w Fightklubie

12 sierpnia Fightklub rozpoczyna emisję nowego sezonu docenianego przez widzów magazynu „Boxing World Weekly – Wokół ringu”. Na fanów czekają kolejne znakomite materiały wideo oraz najświeższe wiadomości ze świata boksu.

Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki
Vladimir Shishkin vs DeAndre Ware Materiały prasowe / Vladimir Shishkin vs DeAndre Ware
„Boxing World Weekly – Wokół ringu” to program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. W każdą środę bokserscy fani otrzymują w nim solidną porcję najświeższych informacji z najważniejszych pięściarskich aren – zarówno ze Stanów Zjednoczonych, jak i z Europy. Wszystkie odcinki rozpoczyna przegląd po ringach całego świata i zebranie najistotniejszych faktów z pojedynków rozgrywanych w mijającym tygodniu. Następna część magazynu to zapowiedzi konfrontacji, których świadkami będziemy w najbliższych tygodniach. W niej znajdą się zarówno wypowiedzi bokserów, migawki z ich przygotowań z sal treningowych, ale też najciekawsze fragmenty konferencji prasowych oraz przewidywania ekspertów odnośnie rozstrzygnięć w najważniejszych pojedynkach.

Integralną część magazynu stanowią analizy, które poświęcone są wybranym zagadnieniom dotyczącym boksu lub poszczególnym elementom pięściarskiego rzemiosła, np. defensywie konkretnego zawodnika, czy stylowi, który dany pięściarz preferuje w ataku. Dodatkowym atutem magazynu jest krótka część historyczna z licznymi statystykami i krótkimi wypowiedziami ekspertów.

Premierowe odcinki „Boxing World Weekly – Wokół ringu” w każdą środę w Fightklubie! ZOBACZ WIDEO: Fantastyczne pojedynki na gali One Championship: A New Era
Czy oglądasz Boxing World Weekly – Wokół ringu w Fightklubie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×