Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

MMA. Gale Underground Battle od 21 grudnia w Fightklubie

Przełom roku w Fightklubie naznaczony będzie kilkoma nowymi formatami. Jako pierwszy z nich już 21 grudnia zadebiutuje UGB MMA, czyli cykl, w którym widzowie będą mogli zobaczyć najlepsze gale filipińskiej organizacji Underground Battle.

Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki
Underground Battle Materiały prasowe / Fightklub / Underground Battle

UGB to największa organizacja MMA na Filipinach i jedna z najważniejszych w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Została powołana do życia w 2014 roku i właśnie wtedy zorganizowała swoją pierwszą galę w Angeles. Od tamtej pory pod jej auspicjami odbyło się ponad czterdzieści widowisk, ostatnie z nich w grudniu 2019 roku w Cagayan. Kolejne, jak na razie, nie doszły do skutku, bo choć były plany ich organizacji, zostały one storpedowane przez globalną pandemię koronawirusa.

Spośród gal, które odbyły się do tej pory, da się jednak wybrać prawdziwą mieszankę wybuchową widowisk, których nie powstydziłyby się największe organizacje na świecie. I właśnie te walki będą mogli teraz – po raz pierwszy w historii telewizji – zobaczyć widzowie w naszym kraju. Starannie wyselekcjonowane pojedynki w każdy poniedziałek o godz. 22:00 pokazywał będzie Fightklub. Pierwszy odcinek jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, dokładnie 21 grudnia.

Dzięki relacjom z Underground Battle stacja dysponuje kompleksową ofertą wielu gal, a do części z nich prawa posiada na wyłączność. Już od ponad dwóch lat kibice mogą oglądać w Fightklubie wszystkie gale ONE Championship, a także Enfusion Cage i LUX Fight League czy wybrane pojedynki Road FC, Kunlun FC i RXF. Od nowego roku do oferty tej dołączą ekskluzywne gale Fight Night Global, tak więc każdy fan MMA z pewnością znajdzie w tej ofercie zadowalającą go pozycję.

Gale Underground Battle od 21 grudnia w Fightklubie. Premierowe odcinki w każdy poniedziałek o godz. 22:00. ZOBACZ WIDEO: Fantastyczne pojedynki na gali ONE Championship: A New Era
Czy będziesz oglądał gale Underground Battle w Fightklubie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×