Nie żyje Wanda Dyrda. Miała 39 lat

Walczyła z optymizmem ze śmiertelną chorobą, czerpała radość z wszystkiego. Odeszła "Najwspanialsza Mama" i "Najgenialniejsza Trenerka", Wanda Dyrda.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Wanda Dyrda Instagram / www.instagram.com/wandatakma / Wanda Dyrda
"Dzisiaj nad ranem odeszła Nasza Wanda, Najwspanialsza Mama, Najpiękniejsza Córcia, Wnuczka, Siostrzenica, Kuzynka, Najlepsza Przyjaciółka, Najgenialniejsza Trenerka" - poinformowali we wtorek (23 maja) na Instagramie członkowie rodziny zmarłej Wandy Dyrdy.

Popularna trenerka personalna i crossfit walczyła z chorobą nowotworową. Od dwóch lat zmagała się z rakiem piersi, najczęstszym nowotworem złośliwym u kobiet.

"Przepraszam, że rak odizolował mnie od mojej Angie (pięcioletnią córkę Anielkę - przyp. red.). Ale wszystko żeby wrócić silniejszą" - tak brzmiał ostatni post trenerki z sali Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku (patrz poniżej).

"Nie poddam się czarnym myślom! Na każdą złą wiadomość znajdę dobrą, optymistyczną odpowiedź. Dostałam to jedno, wspaniałe, bezcenne życie i będę je żyć jak mistrzyni świata w czerpaniu radości z wszystkiego" - pisała na portalu społecznościowym jeszcze kilka tygodni temu.

Jak podał "Fakt", 39-latka zmarła we wtorek nad ranem w swoim domu, w otoczeniu bliskich.

Zobacz:
Zmarła Ana Maria Bustamante. Przeszła 30 operacji
"Zmarła zdecydowanie za wcześnie". Nie żyje Charlotte Vellar

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×