"Ty petardo". Internauci oszaleli po zdjęciu w łóżku byłej Miss Polski

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/renatanowak.life/ / Renata Nowak
Instagram / instagram.com/renatanowak.life/ / Renata Nowak
zdjęcie autora artykułu

Renata Nowak znów rozgrzała swoich fanów. Miss Polski z 2005 roku wrzuciła do sieci zdjęcie ze swojego łóżka. "Sexy" - można przeczytać w komentarzach.

W tym artykule dowiesz się o:

Renata Nowak doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. Tym razem w mediach społecznościowych zawodniczki sportów sylwetkowych zrobiło się gorąco po zdjęciu, które zrobiła w swoim łóżku.

"Wyspani?! Kiedy tylko nadarzy się okazja staram się przypomnieć Wam o potędze snu. Nie dlatego, że kocham spać, ale dlatego, że sen to m.in. najlepszy suplement np. na odchudzanie" - napisała obok ostatniej wrzutki Nowak.

Do wpisu dołączyła zdjęcie zrobione najprawdopodobniej tuż po przebudzeniu. Zawodniczka siedzi na łóżku, rozciąga się, a do fotografii pozuje w czarnej bieliźnie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Ronaldo i jego stara miłość

"Sexy", "ty petardo", "piękna", "perfekcja" - można przeczytać wśród wielu komentarzy, które przewijają się pod zdjęciem.

O Nowak zrobiło się głośno w 2005 r., gdy została Miss Polski. Od kilku lat świetnie sprawdza się również w sportach sylwetkowych. W swoim dorobku ma m.in. po dwa tytuły mistrzyni Polski i mistrzyni Europy federacji NPC.

Czytaj: -> "Rosyjska Amazonka" nie przestaje zaskakiwać -> Pokazał, jak wyglądał osiem lat temu. To się nazywa przemiana

Źródło artykułu: