WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Zawodnik NFL zginął w wypadku. Został uderzony przez pijanego kierowcę

Edwin Jackson, zawodnik Indianapolis Colts, zginął w wypadku. Sprawcą był pijany kierowca bez prawa jazdy, który próbował uciec z miejsca zdarzenia, ale został zatrzymany przez policję. - To ogromna strata - czytamy w oświadczeniu klubu.
Karol Wasiek
Karol Wasiek
Getty Images / Brett Carlsen / Na zdjęciu: Edwin Jackson

Do zdarzenia w stanie Indiana doszło w niedzielę w godzinach porannych. Edwin Jackson i jego kierowca Ubera, Jeffrey Monroe, zostali uderzeni przez ciężarówkę, w momencie gdy stali przed samochodem.

Obaj zginęli na miejscu. Sprawca próbował uciekać, ale został zatrzymany przez policję. To 37-letni Alex Cabrera Gonsales. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że sprawca nie posiadał prawa jazdy i był pod wpływem alkoholu.

Jackson miał 26 lat i był zawodnikiem zespołu NFL Indianapolis Colts. Był jednym z wyróżniających się graczy w zespole. Wróżono mu dużą przyszłość. - Jesteśmy zszokowani i zasmuceni wiadomością o jego odejściu. Edwin był kochany przez wszystkich. Podziwialiśmy jego osobowość, ducha rywalizacji i etykę pracy - czytamy w oświadczeniu Colts.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
theguardian.com

Komentarze (4):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • baleron 0
  No i co z tymi skonfiskowanymi samochodami robić? Gdzie je gromadzić? Na czyj koszt? A mandaty mamy w Polsce za małe. Pisałem o tysiącach złotych, a nie jakichś pięciu stówkach.
  Tylko wysokie mandaty i szybkie egzekwowanie zapłaty, ewentualnie odpracowywanie, w ostateczności więzienie. Obok wysokich mandatów oczywiście czasowe odebranie PJ. Czasowe dlatego, bo dożywotnie nie ma sensu, barany będą jeździć bez. A te 3-6 czy 12 miesięcy może taki jeden z drugim się wstrzyma, wiedząc, że za jazdę bez PJ grozi bardzo wysoki mandat, bo taki grozić powinien.
  Nie chcę islamskich imigrantów w Polsce Mandaty już teraz są wysokie za jazdę po pijaku i do tego punkty i to się nie sprawdza. Musi być wiadome, że jak wsiadasz pijany za kółko to stracisz samochód. To jedyna metoda, która ukróci to zjawisko. Wszystko inne jest nieskuteczne i prowadzi do dalszych zabójstw.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Nie chcę islamskich imigrantów w Polsce 0
  Mandaty już teraz są wysokie za jazdę po pijaku i do tego punkty i to się nie sprawdza. Musi być wiadome, że jak wsiadasz pijany za kółko to stracisz samochód. To jedyna metoda, która ukróci to zjawisko. Wszystko inne jest nieskuteczne i prowadzi do dalszych zabójstw.
  baleron Nie konfiskata samochodu tylko wysokie mandaty. Za te najbardziej niebezpieczne zachowania na drogach mandaty powinny być w dziesiątkach tys. zł. W razie recydywy wysokość mandatu x 2. A w razie uchylania się albo niemożności zapłacenia powinien wkraczać komornik, a więzienie tylko w ostateczności, kiedy wszystko inne nie skutkuje.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • baleron 0
  Nie konfiskata samochodu tylko wysokie mandaty. Za te najbardziej niebezpieczne zachowania na drogach mandaty powinny być w dziesiątkach tys. zł. W razie recydywy wysokość mandatu x 2. A w razie uchylania się albo niemożności zapłacenia powinien wkraczać komornik, a więzienie tylko w ostateczności, kiedy wszystko inne nie skutkuje.
  Nie chcę islamskich imigrantów w Polsce Tylko konfiskata samochodu przy jeździe po pijaku może zapobiec dalszym morderstwom przez pijaków na drogach.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×