KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Testy na Hungaroringu - zapis relacji na żywo

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Kuczera

O godz. 17 testy dobiegły końca. Informację potwierdził "Motorsport".

Skomentuj 0

Przypomnijmy, że gdy w sierpniu Kubica testował samochód Renault na Hungaroringu, w ciągu całego dnia pokonał dystans 142 okrążeń. Odbyło się to przy ogromnym upale. Teraz jest dużo chłodniej. Nie dowiemy się jednak jak wiele "kółek" przejechał Polak - Williams strzeże tej informacji.

Skomentuj 0

Druga część testów jest bardziej intensywna dla Kubicy. Nie ma już tylu wizyt w garażu, nie ma też dłuższych przerw w jeździe. Polak pokonuje długie dystanse, co sugeruje sprawdzanie tempa wyścigowego i jego kondycji.

Skomentuj 0

Polak-Węgier, dwa bratanki? Szef Hungaroringu wie co mówi. Gdy Kubica startował w F1, tor był oblegany przez fanów z Polski. Dlatego Węgrzy również ściskają kciuki za udane testy 32-latka.

Skomentuj 3
 • Kibic____ Zgłoś komentarz
  Wazny jest czas na dystansie wyscigu a nie 5 kółek...
  • KS ApatorToruń Zgłoś komentarz
   Hehe... w takim teście nawet świerzak może wystrzelić...
   • Lamilton Zgłoś komentarz
    Zwołaliby tych wszystkich czterech kandydatów, czy ile oni ich tam mają, na jeden dzień, na jeden tor, daliby nawet godzinkę na ustawienie bolidu i potem każdy ciśnie 5 okrążeń na maxa
    Czytaj całość
    i ten który wykręci najlepszy czas dostaje od razu po wyjściu z bolidu kontrakt. Takie to proste, a ci teraz się będą bawić i dłubać w nosie, zastanawiając się który to jest najlepszy...

    Polscy kibice, obecni na Hungaroringu, potwierdzają, że Kubica pokonuje kolejne okrążenia. Pracowity dzień Polaka.

    Skomentuj 1

    - Jestem zdania, że Williams nie tyle sprawdza, czy Robert jest zdolny do tego, żeby prowadzić samochód na najwyższym poziomie, żeby startować w Formule 1, tylko chcą sprawdzić pewnie, jak się dogadują, czy się wkomponuje w zespół, czy jest między nimi jakaś chemia - twierdzi Michał Gąsiorowski z radiowej "Trójki", komentujący również F1 w Eleven Sports.

    Skomentuj 0
   • O testach Kubicy piszą już brazylijskie media. Jazdy Polaka są dla nich ważne z jednego powodu. Angaż Polaka przez Williamsa doprowadzi do zakończenia kariery Felipe Massy. - To następny rozdział w tej operze mydlanej. Test Kubicy to kolejny krok. Tak jak to określił to Paddy Lowe, dyrektor techniczny Williamsa, krok który Williams musiał wykonać - czytamy w brazylijskim "Grande Premio".

    Skomentuj 0

    Według niepotwierdzonych informacji, Kubica kręci czasy na poziomie 1:25-1:26. Nie należy w ich żaden sposób porównywać do wyników z 2014 roku, a tym bardziej do sierpniowych testów za kierownicą Renault. Nie wiemy ile paliwa ma w swoim pojeździe Polak, z jakich opon korzysta.

    Skomentuj 0

    Kolejny film z przejazdu Roberta Kubicy.

    Skomentuj 1
    • kert Zgłoś komentarz
     Takie testy niewiele mówią bo nie ma punktów odniesienia , gdyby tym samym pojazdem jechali świetni kierowcy to byłaby skala porównawcza pod warunkiem że wszyscy mieli by tyle samo paliwa
     Czytaj całość
     i takie same opony

     Kibice publikują pierwsze materiały wideo z testów.

     Skomentuj 4
     Zobacz więcej komentarzy (1)