Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Wielkie roszady w klubie z Chojnic. Kluczowa decyzja podtrzymana

We wtorek (28 czerwca) odbyło się walne zgromadzenie Red Devils Futsal Club. Wiadomo już, jakie decyzje zapadły na tym spotkaniu. Są one istotne w kontekście przyszłości klubu.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Red Devils Chojnice, zdjęcie archiwalne WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Red Devils Chojnice, zdjęcie archiwalne
W komunikacie opublikowanym przez Red Devils Chojnice czytamy, że prezes Natalia Dalecka na walnym zgromadzeniu przedstawiła sprawozdanie finansowe za 2021 rok i wydała oświadczenie na temat aktualnej sytuacji klubu. Pojawił się też wątek wycofania zespołu ze Statscore Futsal Ekstraklasy.

"Zarząd podtrzymał swoją decyzję z uwagi na brak wystarczającego budżetu na wystartowanie w rozgrywkach" - przekazano.

Prezes Natalia Dalecka złożyła rezygnację z funkcji prezesa Red Devils Futsal Club. Chce ją piastować do momentu pojawienia się nowego prezesa, ale nie dłużej niż do końca 2022 roku.

ZOBACZ WIDEO: "Z Pierwszej Piłki". To będzie najgłośniejszy transfer tego lata w Polsce. "Potencjał na bombę"

W trybie natychmiastowym zrezygnował natomiast wiceprezes Maciej Lemanczyk. W jego miejsce do zarządu włączono Adama Ciemińskiego. Poza tym z funkcji przewodniczącego komisji rewizyjnej z dniem 1 lipca 2022 roku rezygnuje Dariusz Bilicki.

Podczas spotkania pojawił się m.in. temat włączenia Red Devils w struktury Chojniczanki Chojnice.

"Propozycja ta wywołała spore emocje wśród obecnych. Nie pojawiły się żadne wiążące pomysły na uratowanie Futsal Ekstraklasy w Chojnicach" - głosi komunikat. Jego pełną treść prezentujemy poniżej.
Mecze Statscore Futsal Ekstraklasy w sezonie 2021/2022 można było oglądać na platformie WP Pilot. Zobacz także: > Oto jego droga po tytuł króla strzelców. Musisz to zobaczyć > Wybrano najlepszych kibiców sezonu. "Nie jest to zaskoczenie"

Oglądaj NA ŻYWO mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!
Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×