Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Leszczyński klub ma nowego prezesa. To dobrze znana postać

Walne zgromadzenie członków Futsalu Leszno przyniosło zmiany w strukturach tego klubu. Ma on m.in. nowego prezesa. To wymuszona zmiana.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
zespół GI Malepszy Futsal Leszno Facebook / Czarny productions / Futsal Leszno / Na zdjęciu: zespół GI Malepszy Futsal Leszno
W trakcie walnego zgromadzenia zatwierdzone zostało sprawozdanie finansowe Futsalu Leszno za 2021 rok. Poza tym zmieniły się władze.

Z funkcji prezesa ustąpił Paweł Mrozkowiak. Jest to podyktowane tym, że z dniem 1 lipca 2022 roku zaczął sprawować obowiązki prezesa Futsal Ekstraklasy i w świetle prawa nie mógł tego łączyć z prowadzeniem klubu, który założył w 2014 roku.

Jego miejsce zajął Lesław Nowak. To postać bardzo dobrze znana w leszczyńskim środowisku futsalowym. Wszystko za sprawą tego, że dotychczas był wiceprezesem klubu.

ZOBACZ WIDEO: "Z Pierwszej Piłki". W co gra Bayern? Taką strategię obrał mistrz Niemiec ws. Lewandowskiego

Skład zarządu uzupełnił Piotr Patek członek klubu, który pracował w strukturach Futsalu Leszno od kilku sezonów m.in. pozyskując sponsorów.

"To jednak nie koniec przewidywanych zmian organizacyjnych. Planujemy zawiązać Sportową Spółkę Akcyjną, która przejmie od stowarzyszenia znaczną część dotychczasowych działań dotyczących pozyskiwania środków na funkcjonowanie klubu oraz zadań organizacyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu rozszerzy się grupa osób bezpośrednio zaangażowanych w działanie klubu, rozwiniemy wachlarz naszych działań marketingowych i organizacyjnych" - czytamy na futsal.leszno.pl.

Mecze Statscore Futsal Ekstraklasy w sezonie 2021/2022 można było oglądać na platformie WP Pilot.

Zobacz także:
> Oto jego droga po tytuł króla strzelców. Musisz to zobaczyć
> Wybrano najlepszych kibiców sezonu. "Nie jest to zaskoczenie"


Oglądaj NA ŻYWO mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×