Niedosyt Dremana. "Brakuje nam wyrachowania"

Dreman Opole Komprachcice na wyjazdowe spotkanie do Warszawy z AZS-em Darkomp Wilanów jechał jako faworyt. Remis 2:2 goście przyjęli z niedosytem. - Szkoda straconej szansy - przyznał po meczu trener, Jarosław Patałuch.

Michał Piegza
Dreman Opole Komprachcice Materiały prasowe / Na zdjęciu: Dreman Opole Komprachcice
Zawodnicy Dreman Opole Komprachcice z dużym niedosytem kończyli potyczkę z AZS-em UW Darkomp Wilanów. Goście byli faworytem potyczki z rywalem, który do tego spotkania nie zdobył jeszcze punktu. Mecz zakończył się remisem 2:2.

W trwającym sezonie Futsal Ekstraklasy transmisje tylko w WP Pilot!

Po spotkaniu sporo uwag do swoich podopiecznych miał opiekun drużyny z Opola Jarosław Patałuch. - W pierwszej połowie powinniśmy zagrać jak w drugiej. Brakuje nam wyrachowania. Po przerwie zagraliśmy lepiej, kontrolowaliśmy spotkanie. Niestety straciliśmy dwie gole. Przeciwnik swoje okazje wykorzystał - ocenił potyczkę szkoleniowiec Dremana w rozmowie z TV Futsal Ekstraklasa.

- Szkoda straconej szansy, przyjechaliśmy po komplet punktów, ale to co mamy to szanujemy. Mogliśmy zagrać dwa razy lepiej. Na tym etapie powinniśmy unikać takich problemów. Musimy zachować chłodne głowy i dobrze przygotowywać się mentalnie - podsumował Jarosław Patałuch.

Z podziału punktów w Warszawie problemów nie robił zawodnik gości Damian Makowski. - Nastawialiśmy się na walkę. Gospodarze potrzebowali punktów. Łatwo nie było, z podziału punktów też jesteśmy zadowoleni - przyznał.

Po drugim remisie w sezonie Dreman Opole Komprachcice w Futsal Ekstraklasie plasuje się na 7. miejscu. Drużyna zgromadziła 8 punktów.

Teraz przed ligowcami kolejna przerwa na spotkanie reprezentacji Polski. 6. kolejka rozgrywana będzie za niespełna dwa tygodnie. Mecze w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie WP Pilot.

15. Clearex Chorzów 4 0 9:21 0 0 4

Czytaj także: Zawodnik beniaminka na czele klasyfikacji strzelców Futsal Ekstraklasy Beniaminek Futsal Ekstraklasy niczym bokser. "Będziemy sobie podnosili poprzeczkę"

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Dreman Opole Komprachcice zakwalifikuje się do play-off?