Ależ on to zrobił! Bramkarz zaskoczył rywali [WIDEO]

Futsal niejednokrotnie pisze dość zaskakujące scenariusze. Jeden z nich zmaterializował się w meczu 13. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy, podczas którego mocno zaskoczył bramkarz Cleareksu Chorzów Kacper Burzej.

Mateusz Domański
Świetny gol Kacpra Burzeja YouTube / Futsal Ekstraklasa / Świetny gol Kacpra Burzeja
Niesamowitą dramaturgię miał pojedynek AZS Uniwersytet Śląski Katowice - Clearex Chorzów, do którego doszło w minioną sobotę (3 grudnia). Gospodarze bardzo dobrze weszli w ten mecz.

Już w pierwszej minucie prowadzenie zagwarantował im Tomasz Golly. Kilka chwil później ten zawodnik wywalczył drugą bramkę. Do przerwy było 2:0.

W 26. minucie przyjezdnym sygnał do odrabiania strat dał... bramkarz Kacper Burzej! Wyszedł on na połowę rywali i strzałem z większej odległości pokonał golkipera AZS-u. To było bez wątpienia bardzo ładne trafienie.

Tym popisem Burzej najwidoczniej świetnie zmotywował zespół do walki o triumf. Potem trafiali bowiem jeszcze Paweł Barański i Przemysław Dewucki (dwukrotnie), a Clearex finalnie wygrał 4:2.

Wszystkie mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Trafienie Kacpra Burzeja można zobaczyć poniżej (1:42):

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)