Kolejna zmiana lidera w Fogo Futsal Ekstraklasie. Demolki w Bielsku-Białej i Warszawie

W sobotę w Fogo Futsal Ekstraklasie rozegrano trzy mecze. Wysokie zwycięstwa odniosły drużyny z Bielska-Białej (8:0) i Leszna (6:1). Podział punktów w Toruniu (1:1).

Michał Piegza
Zdjęcie z meczu AZS UW Darkomp Wilanów - Piast Gliwice WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Zdjęcie z meczu AZS UW Darkomp Wilanów - Piast Gliwice
Rozgrywki Fogo Futsal Ekstraklasy przyspieszyły. W środę i czwartek rozgrywana była 18. kolejka, w sobotę rozpoczęła się 19. seria spotkań.

W trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy transmisje meczów do zobaczenia w WP Pilot!

Na 1. miejsce wrócił, co najmniej do niedzieli, Rekord. Bielszczanie nie dali żadnych szans Clearexowi pokonując chorzowian aż 8:0.

Sporo emocji było w meczu drużyn walczących o play-off. W potyczce FC Reiter Toruń z Red Dragons Pniewy gole padały dopiero po przerwie. Wynik otworzyli goście, gospodarze grali do końca i w ostatniej minucie doprowadzili do remisu.

Jedynie do przerwy, walczący o utrzymanie, AZS UW Darkomp Wilanów potrafił przeciwstawić się 4. w tabeli drużynie GI Malepszy Arth Soft Futsal Leszno. Po pierwszych dwudziestu minutach był remis, ale po zmianie stron goście udowodnili swoją wyższość zwyciężając 6:1.

Kolejne potyczki 19. serii zostaną rozegrane w niedzielę i poniedziałek. Spotkania ligowe na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie WP Pilot.

AZS UW Darkomp Wilanów - GI Malepszy Arth Soft Leszno 1:6 (1:1)