Legia Warszawa przegrała 1:9. Honorowe trafienie? Palce lizać [WIDEO]

Legia Warszawa okazała się zdecydowanie słabszym zespołem niż Piast Gliwice. W starciu w ramach 19. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy, "Wojskowi" przegrali aż 1:9. Honorowy gol zawodnika Legii był jednak ozdobą tego pojedynku.

Mateusz Domański
Wspaniały gol Michała Knajdrowskiego Twitter / Futsal Ekstraklasa / Wspaniały gol Michała Knajdrowskiego
Mistrz Polski nie miał litości dla Legii Warszawa. W trakcie niedzielnego spotkania Piast Gliwice aż dziewięciokrotnie wprowadzał piłkę do bramki rywali. Przyjezdni uczynili to tylko raz.

Trzeci obecnie zespół w tabeli Futsal Ekstraklasy strzelanie zaczął już w trzeciej minucie. Po dziesięciu minutach gry było 3:0, a do przerwy - 5:0.

Niemoc w ofensywie Legia przełamała w 27. minucie, gdy przegrywała już 0:6. Wówczas fenomenalnie uderzył Michał Knajdrowski. Śmiało można stwierdzić, że jego trafienie było ozdobą tego spotkania. Huknął jak z procy (zobacz poniżej)!

Po tym golu Piast zdobył jeszcze trzy bramki i ostatecznie wygrał aż 9:1.

Gliwiczanie umocnili się na trzecim miejscu, z kolei warszawski zespół tkwi na samym dnie tabeli.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)