Legia Warszawa bliska sensacji. Tak przeszła drogę z nieba do piekła [WIDEO]

Gdyby za ambitną grę dawali jakieś punkty, to po ostatnim meczu Fogo Futsal Ekstraklasy Legia Warszawa na pewno nie zostałaby z pustymi rękoma. Zobacz, jak "Wojskowi" postraszyli lidera rozgrywek.

Mateusz Domański
Legia mocno postraszyła Rekord YouTube / Futsal Ekstraklasa / Legia mocno postraszyła Rekord
Kiedy lider rozgrywek mierzy się z outsiderem, to oczywiście faworyt zawsze jest bezdyskusyjny. Tak było również tym razem, gdy pierwszy w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała zagrał z przedostatnią Legią Warszawa.

"Wojskowi" nadspodziewanie dobrze weszli w to spotkanie. Już w pierwszej minucie trafił Rui Pinto, natomiast w 14. doskonałym uderzeniem prowadzenie outsidera podwyższył Mariusz Milewski.

Legia zaczynała myśleć o zwycięstwie, gdy w 33. minucie sygnał do odrabiania strat miejscowym dał Mikołaj Zastawnik. W 37. minucie trafił natomiast Paweł Budniak i było 2:2.

Na tym jednak Rekord nie poprzestał. W samej końcówce rzut karny na bramkę zamienił bowiem Matheus Ferreira. Ambitnie grająca Legia musiała zatem obejść się smakiem i wyjechała z gorącego terenu bez punktów. "Wojskowi" nadal znajdują się więc w strefie spadkowej.

Czytaj także: > Niespodziewana wpadka AS Romy. Zalewski jednym z najlepszych w drużynieWażne punkty Sevilli. Status quo po meczu Villarrealu z Betisem ZOBACZ WIDEO: Kryzys "Lewego"? Tym żyje polska piłka - Z Pierwszej Piłki #33