Chwilowe nadzieje beniaminka. Faworyt pokazał siłę

W Fogo Futsal Ekstraklasa zakończyła się 25. kolejka. Nie było niespodzianki. Walczący o utrzymanie AZS UŚ Katowice przegrał u siebie z FC Reiter Toruń 1:5.

Michał Piegza
zawodnicy FC Reiter Toruń WP SportoweFakty / Na zdjęciu: zawodnicy FC Reiter Toruń
Nie było niespodzianki w meczu kończącym 25. kolejkę Fogo Futsal Ekstraklasy. Akademicy z Katowic tylko przez kilka minut spotkania z FC Reiter Toruń mieli nadzieję na punkty.

W trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy transmisje meczów do zobaczenia w Pilot WP!

Gospodarze wciąż nie mogą być pewni utrzymania. AZS UŚ potrafi w lidze zapunktować z każdym, ale strefa spadkowa jest tuż za plecami Akademików. Z kolei torunianie walczą o prawo gry w play-off i po wtorkowej wygranej są o krok od celu.

W 1. połowie więcej z gry mieli przyjezdni i tylko przez swoją nieskuteczność prowadzili zaledwie jedną bramkę. Chwilę po zmianie stron gospodarze wyrównali.

Wydawało się, że przed nami duże emocje. Nic z tych rzeczy. Torunianie w 26. minucie odzyskali prowadzenie i w kolejnych minutach punktowali rywala, ostatecznie zwyciężając 5:1.