Co oni wymyślili?! Nie uwierzysz, jak regenerowali się po meczu

Z bardzo oryginalnej formy regeneracji po pierwszym finale Fogo Futsal Ekstraklasy skorzystali zawodnicy Constractu Lubawa. Kamery uwieczniły, co robili krótko po zakończeniu spotkania w Bielsku-Białej.

MD
Oryginalny pomysł Constractu Lubawa na regenerację YouTube / Futsal Ekstraklasa / Oryginalny pomysł Constractu Lubawa na regenerację
24 maja odbył się pierwszy finał Fogo Futsal Ekstraklasy. Premierowe starcie Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa miało miejsce w Bielsku-Białej. Przy hali stanął biały samochód dostawczy. Aż trudno uwierzyć, co znajdowało się w środku.

Lubawianie zabrali ze sobą... wielką beczkę z lodem.

- Tu jest lód. To tzw. siedzenie w beczce z lodem - powiedział Jakub Raszkowski w materiale opublikowanym przez Fogo Futsal Ekstraklasę.

- Studzimy się troszeczkę przed kolejnymi spotkaniami - wtórował mu kolega z zespołu.

Oczywiście w ten sposób lubawianie zadbali o regenerację po premierowym finale Fogo Futsal Ekstraklasy, który wygrali 5:3. Trzeba przyznać, że to bardzo oryginalne rozwiązanie.

Najwidoczniej patent Constractu przyniósł oczekiwane efekty. W drugim spotkaniu futsaliści z Lubawy również rozprawili się z Rekordem Bielsko-Biała (7:2).

Kolejne starcie tych dwóch ekip już 29 maja (poniedziałek) o 17:45. Jeżeli Constract znów zwycięży, to będzie pewny mistrzostwa Polski. Transmisja w Pilot WP.

Zobacz, jak regenerował się Constract Lubawa (od 9:12):

ZOBACZ WIDEO: Lewandowski mistrzem Hiszpanii, powrót Messiego do Barcy, Polska U17 zachwyca - Z Pierwszej Piłki #39 [CAŁY ODCINEK]

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Czytaj także:
Dziennikarz "Bilda": Gdyby Lewandowski na to spojrzał, to tylko by się zaśmiał!
Pyta o niego 20 klubów. Talent z Valencii może grać dla Polski. Sytuacja jest jednak trudna


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×