Czegoś takiego jeszcze nie było. Historyczne wydarzenie w futsalu

1 września w Opolu dojdzie do historycznego wydarzenia związanego z Fogo Futsal Ekstraklasą. Po raz pierwszy odbędzie się oficjalna gala najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
futsaliści Legii Warszawa Legia.net / Marcin Szymczak / Na zdjęciu: futsaliści Legii Warszawa
Czegoś takiego w Fogo Futsal Ekstraklasie jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii sezon najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej podsumowany zostanie na oficjalnej gali. Wydarzenie zaplanowano na 1 września, godz. 19:00. Podniosła uroczystość odbędzie się w Opolu.

W trakcie tego wydarzenia poznamy m.in. wyniki 12. plebiscytu Fogo Futsal Ekstraklasy. Ogłoszeni zostaną zatem najlepsi zawodnicy, trenerzy, a także arbitrzy, którzy wyróżniali się podczas ostatnich rozgrywek.

- To z pewnością będzie historyczna data na osi czasu naszej ligi. Uroczysta Gala FogoFutsal Ekstraklasy będzie idealnym wydarzeniem, aby podsumować miniony sezon, ale przede wszystkim, aby wyróżnić tych, którzy w jego trakcie byli najlepsi - powiedział prezes zarządu Fogo Futsal Ekstraklasy Paweł Mrozkowiak, cytowany przez oficjalną stronę internetową rozgrywek.

Zauważył również, że wydarzenie będzie miało także wymiar integracyjny.

- Od samego początku, kiedy objąłem funkcję Prezesa Zarządu FOGO Futsal Ekstraklasy chciałem, aby środowisko futsalu miało możliwość wspólnego zintegrowania się, wspólnych rozmów i wymiany poglądów, nie tylko w gronie Prezesów klubów, ale również Sponsorów oraz Partnerów. To wydarzenie także będzie mogło temu posłużyć - podsumował.

ZOBACZ WIDEO: Nowa wersja Roberta Lewandowskiego? "Czekamy na eksplozję formy"

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP.

Zobacz także:
Chętnych na medale wielu, a zmian całkiem sporo. Rusza nowy sezon Orlen Ekstraligi kobiet
Stal gotowa, by sprawić sensację w Częstochowie. "Po to pracujemy"


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×