Clearex przed kolejnym wyzwaniem. Znów nie zdoła zapunktować?

Na zakończenie czwartej kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024 dojdzie do starcia FC Reiter Toruń - Clearex Chorzów. Do tej pory te drużyny nie prezentowały się zbyt dobrze.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
zawodnicy FC Reiter Toruń WP SportoweFakty / Na zdjęciu: zawodnicy FC Reiter Toruń
Zespół FC Reiter Toruń na razie wywalczył trzy punkty i zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy. Torunianie przystąpili do tego sezonu w odmienionym zestawieniu i na pewno musieli liczyć się z tym, że nie będzie im łatwo walczyć o punkty na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Takie same myśli niewątpliwie pojawiły się też w Chorzowie. Clearex nie poczynił konkretnych ruchów kadrowych, co teraz widać na parkiecie. Chorzowianie prezentują się mizernie i nie są w stanie punktować. Na razie przegrali wszystkie trzy mecze, a bilans bramkowy tej drużyny to 4:18.

Wątpliwe, by chorzowianie zdołali się przełamać przy okazji meczu czwartej kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. To jest jednak sport, więc niczego nie można wykluczać.

Mecz FC Reiter Toruń - Clearex Chorzów został przewidziany na 1 października 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 16:00.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

ZOBACZ WIDEO: Probierz musi wzniecić ogień walki

Czytaj także:
Hiszpanie nie mają wątpliwości. Piszą o Lewandowskim
Probierz ujawnił, jak zachował się Piszczek


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×