Tak strzela były reprezentant Polski. Ależ akcja! [WIDEO]

Waldemar Sobota świetnie odnalazł się w nowej roli. Znany piłkarz pokazał próbkę swoich umiejętności w meczu Fogo Futsal Ekstraklasy.

Rafał Szymański
bramka Soboty Twitter / Fogo Futsal Ekstraklasa / Na zdjęciu: bramka Soboty
W niedzielę (24 września) Dreman Opole Komprachcice walczył o ligowe punkty z drużyną BSF Bochnia w ramach trzeciej kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. To było jednostronne widowisko ze wskazaniem na gospodarzy.

Po pierwszych 12 minutach miejscowi prowadzili za sprawą Felipe oraz Wadyma Iwanowa. Następnie na listę strzelców wpisał się Waldemar Sobota. Po tym, co zrobił, kibice przecierali oczy ze zdumienia.

W 19. minucie doświadczony zawodnik otrzymał podanie z prawej flanki i w efektowny sposób strzałem piętką pokonał bramkarza rywali. "Co słychać u Waldemara Soboty? Wydaje nam się, że wszystko dobrze" - napisano pod zamieszczonym nagraniem.

Później po jednej bramce dorzucili jeszcze Brayan Parra, Sebastian Szadurski oraz Marek Bugański. Przyjezdni odpowiedzieli dubletem autorstwa Kamila Surmiaka. Ostatecznie Dreman zwyciężył aż 6:2.

W starciu Fogo Futsal Ekstraklasy padło aż osiem bramek, ale show skradł właśnie Sobota. W listopadzie minionego roku 18-krotny reprezentant Polski zakończył karierę jako profesjonalny piłkarz i świetnie radzi sobie w nowej roli.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Czy Sobota jest gwiazdą Fogo Futsal Ekstraklasy?