Gdzie obejrzeć FC Reiter Toruń - Clearex Chorzów? Transmisja online

W ostatnim meczu czwartej kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024 dojdzie do starcia FC Reiter Toruń - Clearex Chorzów. Obie drużyny nie weszły w ten sezon zbyt dobrze. Kto okaże się lepszy tym razem? Oglądaj mecz w Pilot WP.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
drużyna Clearexu Chorzów Materiały prasowe / Na zdjęciu: drużyna Clearexu Chorzów
Minęły już trzy kolejki nowego sezonu Fogo Futsal Ekstraklasy. Do tej pory bezbłędne były cztery zespoły. Komplet punktów na swoich kontach mają takie ekipy jak Constract Lubawa, Piast Gliwice, GI Malepszy Arth Soft Leszno oraz Rekord Bielsko-Biała.

Klubów z Torunia i Chorzowa na razie nie ma w pierwszej ósemce i wydaje się, że absolutnie nie jest to dziełem przypadku. Przed startem rozgrywek w Grodzie Kopernika doszło do sporych zmian, w wyniku których "na papierze" kadra toruńskiej drużyny prezentuje się słabiej niż choćby przed rokiem.

Póki co ekipa z Torunia poniosła dwie porażki i zaliczyła jeden triumf. Na inaugurację Fogo Futsal Ekstraklasy torunianie okazali się słabsi od Constractu Lubawa (3:4). Następnie pokonali Dreman Opole Komprachcice (5:2), by później przegrać z Widzewem Łódź (0:3). W sumie torunianie mają zatem trzy punkty. W tabeli znajdują się natomiast na 10. miejscu.

Brak odpowiednich ruchów kadrowych nie pomaga też Cleareksowi Chorzów. Chorzowianie wręcz beznadziejnie weszli w rozgrywki Fogo Futsal Ekstraklasy. Ponieśli trzy porażki i są "czerwoną latarnią" zmagań. Najpierw przegrali 1:4 z AZS-em UW Darkomp Wilanów, później musieli uznać wyższość Piasta (0:6), a w kolejnym starciu zostali pokonani przez GI Malepszy Arth Soft Leszno (3:8).

Na pewno obie ekipy zrobią wszystko, by w niedzielę zaprezentować się z jak najlepszej strony. Uważamy, że ostatecznie Clearex nie zdoła przełamać fatalnej passy. FC Reiter Toruń ma więcej argumentów i powinien wykorzystać atut domowego terenu do tego, by odnotować zwycięstwo.

Gdzie obejrzeć FC Reiter Toruń - Clearex Chorzów? Kiedy i o której?


Pojedynek FC Reiter Toruń - Clearex Chorzów dojdzie do skutku w ramach czwartej kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00. Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja z tej konfrontacji.

Rywalizację toruńsko-chorzowską będzie można śledzić za pośrednictwem internetowej platformy Pilot WP. Można z niej korzystać na przeróżnych urządzeniach - jak m.in. tablety, smartfony, komputery i telewizory ze Smart TV.

Warto przypomnieć, jak przebiegały pojedynki tych dwóch drużyn w Fogo Futsal Ekstraklasie 2022/2023. 23 października 2022 roku zdecydowanie lepiej wypadła ekipa Cleareksu Chorzów, która triumfowała w Toruniu 5:1. Rewanż natomiast potoczył się po myśli zespołu z Grodu Kopernika. 26 lutego 2023 roku było 5:2 dla FC Toruń.

Wcześniejsze starcia drużyn z Chorzowa i Torunia zasadniczo były dość zacięte i emocjonujące. 27 lutego 2022 roku FC Reiter pokonał Clearex 5:3. 25 września 2021 roku zwycięzca nie został natomiast wyłoniony - spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. 24 marca 2021 roku było zaś 4:4. Czas pokaże, co tym razem zaprezentują nam zespoły FC i Cleareksu.

ZOBACZ WIDEO: To nie jest tylko problem trenera

Czytaj także:
> Czarne chmury nad Sousą. Dostał ultimatum
> Media: sensacyjna plotka ws. kadry i Lewandowskiego


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×