Reprezentacja Polski w futsalu znokautowała rywala!

W drugim meczu reprezentanci Polski w futsalu nie mieli litości dla Arabii Saudyjskiej. Podopieczni Błażeja Korczyńskiego zwyciężyli 11:0.

Michał Piegza
Polacy nie dali szans Arabii Saudyjskiej PAP / PAP/Marcin Bielecki / Polacy nie dali szans Arabii Saudyjskiej
Za reprezentacją Polski w futsalu ostatni sprawdzian przed dwumeczem barażowym z Chorwatami. Stawką potyczki będzie awans do finałów mistrzostw świata. Spotkania odbędą się w kwietniu.

W niedzielę w Kołobrzegu, po raz drugi w krótkim czasie Polacy zagrali z reprezentacją Arabii Saudyjskiej. W piątek podopieczni Błażeja Korczyńskiego wygrali 4:1. Dużo efektowniej Biało-Czerwoni zagrali w niedzielę.

Już do przerwy Polacy prowadzili czterema bramkami. Po zmianie stron nasi reprezentanci systematycznie podwyższali wynik. Podsumowaniem dobrej gry był gol zdobyty w ostatniej minucie meczu przez bramkarza. Do siatki rywali trafił Bartłomiej Nawrat.

Polska - Arabia Saudyjska 11:0 (4:0)
Sebastian Szadurski 6', 35', Michał Marek 7', 11', 15', Michał Kubik 28, 35, Nawaf Al-Arwan (sam.) 30', Jakub Raszkowski 33', 39', Bartłomiej Nawrat 40'

Skład reprezentacji Polski: Bartłomiej Nawrat - Michał Kubik, Mikołaj Zastawnik, Tomasz Lutecki, Tomasz Kriezel. Grali także: Michał Kałuża, Mateusz Madziąg, Piotr Skiepko, Kacper Sendlewski, Paweł Kaniewski, Mateusz Mrowiec, Michał Marek, Jakub Raszkowski.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)
Czy reprezentacja Polski awansuje do finałów mistrzostw świata?