Gdzie obejrzeć mecz Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa? Kiedy i o której mecz?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Rekord Bielsko-Biała
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Rekord Bielsko-Biała

Przed nami trzeci finał Fogo Futsal Ekstraklasy, w którym Rekord Bielsko-Biała na własnym terenie rywalizować będzie z Constractem Lubawa. Oglądaj transmisję na platformie Pilot WP.

Emocji w finałowej rywalizacji Constractu z Rekordem absolutnie nie brakuje! Zaczęło się od arcyciekawego starcia w Lubawie. 22 maja tylko pierwsza połowa była niezbyt interesująca. Szybko okazało się, że to po prostu cisza przed burzą! W drugiej partii się zaczęło. Nie brakowało ciekawych akcji i dobrych rozwiązań taktycznych. Wynik spotkania w 28 minucie otworzył Kacper Sendlewski. Chwilę później trafił Matheus Ferreira i było 1:1. Druga połowa zakończyła się wynikiem 1:1, co sprawiło, że potrzebna była dogrywka. W niej najpierw strzelił Claudinho, a następnie wyrównał Taras Korolyszyn. Dogrywka nie wyłoniła triumfatora, więc doszło do rzutów karnych. W nich lepiej spisali się bielszczanie, którzy wygrali 4:2. 26 maja w Bielsku-Białej doszło do pierwszego rewanżu. Wynik rywalizacji już w trzeciej minucie otworzył Kacper Sendlewski. Dziewiąta minuta przyniosła wyrównanie, za sprawą bramki Artura Popławskiego. Krótko przed przerwą na listę strzelców wpisał się zaś Mateusz Mrowiec. W drugiej partii jako pierwszy trafił Pedrinho. Nieco później trafienie kontaktowe uzyskał Matheus Ferreira. Bielszczanie próbowali pójść za ciosem, ale nic z tego nie wynikło. Constract zadał dwa decydujące ciosy za sprawą bramek Victora Gonzaleza i Tomasza Kriezela. Ostatecznie padł wynik 5:2 dla lubawian.

Gdzie oglądać Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa? Czy będzie stream online?

Teraz czeka nas trzecie starcie finałowe Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa. Spotkanie zaplanowane zostało na 27 maja (poniedziałek). Początek rywalizacji nastąpi o godz. 18:00. W ciemno można zakładać, że znów nie zabraknie wielkich emocji. Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja. Mecz będzie można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany). Przekaz live dostępny będzie z poziomu urządzeń mobilnych, komputerów, ale i telewizorów. Możliwości jest zatem naprawdę sporo. Warto pamiętać o tym, że Pilot WP umożliwia dostęp do przeróżnych materiałów. W każdy momencie można zobaczyć archiwalne spotkania Fogo Futsal Ekstraklasy, ale i pomeczowe wywiady czy też skróty meczów. Każdy znajdzie zatem coś dla siebie. Poniedziałkowy mecz zapowiada się absolutnie emocjonująco. Zanosi się na bardzo wyrównaną walkę. Obie drużyny prezentują wysoki poziom gry i trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Rekord Bielsko-Biała, znany ze swojej solidnej defensywy i skutecznej ofensywy, zmierzy się z ambitnym zespołem z Lubawy, który również nie zamierza oddać pola bez walki. Kibice mogą spodziewać się emocjonującego spotkania pełnego zwrotów akcji. To starcie z pewnością dostarczy wielu sportowych emocji! Praktycznie pewne jest, że trybuny bielskiej hali znów szczelnie się wypełnią. To będzie kolejne wspaniałe święto futsalu. Tego meczu po prostu nie można przegapić!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty