Rekord Bielsko-Biała krok od mistrzostwa Polski!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / jadamska97 / Rekord Bielsko-Biała po dwóch latach ponownie mistrzem Polski

Za nami trzecie spotkanie finałowe Fogo Futsal Ekstraklasy. W Bielsku-Białej Rekord po dogrywce pokonał 2:1 Constract Lubawa i do tytułu brakuje mu już tylko jednej wygranej.

Kolejny finał play-off Fogo Futsal Ekstraklasy i kolejny raz ogromne emocje. Po wygranej Constraktu Lubawa w Bielsko-Białej w niedzielę 5:2, w poniedziałek o wszystkim zadecydować musiała dogrywka.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Na premierowego gola czekać trzeba było aż do 14. minuty. Wówczas Stefan Rakić wykorzystał rzut karny. Ten sam zawodnik dwie minuty w podobnej sytuacji pozwolił wykazać się bramkarzowi rywali.

Constract po przerwie szukał remisu. Udało się dość szybko, bo w 22. minucie. Na 1:1 trafił Tomasz Kriezel i jak się później okazało do końca regulaminowego czasu kolejne gole nie padły.

Sędzia zarządził dogrywkę. W niej w 42. minucie Tomasz Lutecki wyprowadził Rekord po raz drugi w meczu na prowadzenie. Konstruktorzy po raz kolejny musieli szukać wyrównania. Obrońcom mistrzostwa Polski nie udało się trafić na 2:2.

Bielszczanie w rywalizacji prowadzą 2:1 i są o krok od odzyskania mistrzowskiej korony po dwóch latach. Problem w tym, że potyczki rozgrywane będą w Lubawie. Pierwsza w piątek, a ewentualnie druga w sobotę.

Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa 2:1 (1:1, 1:0) Stefan Rakić 14', Tomasz Lutecki 42' - Tomasz Kriezel 22'

Stan rywalizacji (do trzech zwycięstw): 2:1.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty